Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Viegls vējš, 3.1 m/s no A
Piektdiena, 2019. gada 15. NovembrisVārda dienu svin: Leopolds, Undīne, Unda

Hokejistiem pusfināla sērijā – 0:2

Ilze Knusle
Šovakar HK «Zemgale/LLU» un HK «Kurbads» Rīgā aizvadīja otro pusfināla sērijas spēli, kurā ar rezultātu 3:0 pārāki bija rīdzinieki, panākot sērijā jau 2:0. Nākamās divas spēles notiks Jelgavas ledus hallē.

Arī otrā «Zemgales/LLU» un «Kurbada» spēle, kā jau pusfinālam pieklājas, bija spraiga un ar asumiem, un tajā pārāki atkal izrādījās rīdzinieki, katrā periodā gūstot pa vieniem vārtiem. Kad pirmā perioda 10. minūtē HK «Kurbads» spēlētājs Jānis Straupe guva vārtus, jelgavnieku vārtsargs Rihards Cimermanis protestēja, norādot, ka vārti tika gūti ar roku. Tiesneši devās pie sekretariāta galdiņa, lai noskatītos videoatkārtojumu – beigās tika pieņemts lēmums vārtu guvumu ieskaitīt, un rezultāts 1:0 «Kurbada» labā. Šajā periodā jelgavniekiem piecas reizes bija iespēja spēlēt vairākumā, uz brīdi arī pieciem pret trim, tomēr vārtus gūt neizdevās.

Otrajā periodā jelgavnieki vairākas reizes spēja apdraudēt pretinieku vārtus, bet ieraidīt tajos ripu neizdevās. Savukārt HK «Kurbads» guva otros vārtus, septītajā minūtē realizējot vairākumu. Turklāt Jānim Spruktam, lai gūtu vārtus, bija nepieciešamas vien 15 sekundes nevienādos sastāvos. Šajā periodā tiesneši trīs reizes komandām piešķīra abpusēju sodu, atstājot laukumā četrus hokejistus pret četriem.

Arī trešajā periodā jelgavnieki ielaida vārtus mazākumā (9. minūtē), bet vēlāk, paši spēlējot mazākumā, vienus vārtus atguva. Ripu pretinieku vārtos ieraidīja Ēriks Žohovs (Nr.88), bet tiesneši apšaubīja, ka viss noticis noteikumu robežās – iespējams, ripa vārtos raidīta ar kāju. Pēc ilgākas videoatkārtojuma skatīšanās arbitri pieņēma lēmumu vārtu guvumu neieskaitīt. Līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 3:0 HK «Kurbads» labā.

Pusfināla sērijā komandas aizvadījušas divas spēles, un ar 2:0 vadībā ir rīdzinieki. Pusfināla sērija ilgs līdz vienas komandas četrām uzvarām. Nākamās divas spēles notiks Jelgavas ledus hallē – 9. martā pulksten 17 un 11. martā pulksten 19.30. Ja būs nepieciešams, piektā sērijas spēle notiks 13. martā Rīgā, sestā – 15. martā Jelgavā, septītā – 17. martā Rīgā.

Foto: Ruslans Antropovs

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti