Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Lēns vējš, 4.5 m/s no R
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

HK «Zemgale/LLU» uzvar Liepājā un atgriežas 4. vietā

Ilze Knusle
Šodien Liepājā norisinājās «Optibet» hokeja Virslīgas čempionāta spēle starp Liepājas un Jelgavas komandām. Jelgavnieki pirmajā periodā guva trīs vārtus, ar ko pietika, lai HK «Zemgale/LLU» izcīnītu uzvaru ar 3:2.

Pirmais periods bija visspraigākais un rezultatīvākais – tajā komandas kopā guva četrus vārtus. Pirmie vārtus, spēlējot vairākumā, guva jelgavnieki – pretinieku vārtsargu pārspēja Ivans Ribčiks (Nr.18). Drīz vien – pēc nedaudz vairāk kā minūtes – sekoja otrais vārtu guvums jelgavniekiem, kad precīzs bija Kristaps Millers (Nr.44). Perioda gaitā liepājniekiem izdevās vienus vārtu atgūt, tomēr jelgavnieki spēja realizēt vēl vienu vairākumu – vārti Mārim Miezim (Nr.90). Periods noslēdzās ar 1:3 viesu labā.

Otrajā periodā vārtus brīdī, kad tikko noslēdzās vairākums, guva liepājnieki – 2:3. Trešajā periodā bija vairāki asumi, komandas saņēma abpusējus noraidījumus, liepājnieki pat nomainīja vārtsargu pret sesto spēlētāju, tomēr rezultāts uz tablo vairs nemainījās, un spēle arī noslēdzās ar 2:3 jelgavnieku labā.

Par labāko hokejistu Jelgavas komandā atzīts K.Millers.

Jāpiebilst, ka pašā spēles sākumā traumu guva jelgavnieku spēlētājs Vladislavs Adeļsons, kuram noiet no laukuma palīdzēja komandas biedri. Pēc portāla www.jelgavasvestnesis.lv rīcībā esošās informācijas, viņš guvis kājas traumu, bet pagaidām vēl nav zināms, cik tā ir nopietna un cik daudz laika būs nepieciešams, lai hokejists atgrieztos laukumā.

«Pirmo spēles pusi nospēlējām labi, bet otrajā pusē atdevām pretiniekiem iniciatīvu, un laukumā sākās haoss,» spēles norisi portālam www.jelgavasvestnesis.lv komentē HK «Zemgale/LLU» galvenais treneris Valērijs Kuļibaba. Viņš arī atzīst, ka spēle bija asa, jo abas komandas vēlējās uzvarēt, un saasinājās, kad liepājnieki sajuta, ka jelgavnieki izlaiduši spēli no rokām. «Par laimi, šoreiz mums pietika uzvarai ar pirmajā periodā trim gūtajiem vārtiem,» nosaka V.Kuļibaba, uzsverot, ka komandas sniegums ir nestabils, un galvenais, pie kā jāstrādā, ir – jāstabilizē sniegums katrā spēlē. Jāpiebilst, ka līdz ar šo uzvaru HK «Zemgale/LLU» 19 spēlēs izcīnījusi 30 punktus un šobrīd turnīra tabulā atgriezusies 4. pozīcijā.

Nākamā Virslīgas čempionāta spēle HK «Zemgale/LLU» būs 5. decembrī pulksten 19.30 Jelgavas ledus hallē pret HK «Kurbads».

Foto: Ruslans Antropovs

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti