Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 1 °C Lēns vējš, 3.5 m/s no R
Trešdiena, 2019. gada 20. MartsVārda dienu svin: Made, Irbe

HK «Zemgale/LLU» pārbauda spēkus pret Krievijas klubu

Ilze Knusle-Jankevica
Šovakar HK «Zemgale/LLU» Rīgā, «Volvo» hallē, aizvadīja pirmo pārbaudes spēli, gatavojoties jaunajai sezonai. Pirmie, pret kuriem Jelgavas hokeja komanda pārbaudīja spēkus, bija VHL jeb Krievijas Augstākās hokeja līgas komanda «SKA Ņeva», kas Rīgā aizvada treniņnometni. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:7 Krievijas komandas labā.

«Šodien spēlējām pret spēcīgu pretinieku un zinājām, ka būs grūti, bet galvenais uzdevums bija izspēlēt pēc iespējas vairāk situāciju,» norāda Jelgavas komandas galvenais treneris Valērijs Kuļibaba. Viņš skaidro, ka komanda šobrīd tikai strādā pie fiziskās formas, un par taktiku vairāk tiks domāts, nākot tuvāk Latvijas čempionātam. Savukārt šīsdienas pretinieki jau apmēram mēnesi trenējas uz ledus. «Šodien vairāk skatījos uz hokejistu spēles sapratni un lēmumu pieņemšanu laukumā,» papildina V.Kuļibaba.

Spēle bija piesātināta dažādiem momentiem – neiztika arī bez kautiņa, noraidījumiem, spēles mazākumā. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:7, un vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva Kristers Bormanis. Pēc pamatlaika beigām sekoja pēcspēles metieni. Vienīgais precīzais raidījums padevās mūsu hokejistam K.Bormanim. Jelgavnieku vārtus lielāko spēles daļu sargāja Reinis Petkus, bet apmēram 10 minūtes laukumā pavadīja un vārtos pēcspēles metienu sērijā stāvēja Rihards Cimermanis.

Sākotnēji bija plānots, ka augustā notiks Latvijas kausa izcīņa, tomēr Latvijas Hokeja federācija plānus mainīja, un turnīrs nenotiks. «No vienas puses, tas ir slikti, jo šis turnīrs bija plānots kā gatavošanās jaunajai sezonai. Bet, no otras puses, mums ir paredzētas astoņas pārbaudes spēles, tostarp tiksimies ar trīs citām Virslīgas komandām,» norāda HK «Zemgale/LLU» galvenais treneris.

Pirmā pārbaudes spēle jau aizvadīta. 17. augustā pulksten 17 būs otra pārbaudes spēle – «Volvo» hallē pret «Prizmu». Augusta beigās – 25. un 26. augustā – mūsu hokejisti piedalīsies turnīrā Liepājā, kurā startēs četras Virslīgas komandas: mājinieki, jelgavnieki, šā brīža čempioni «Kurbads» un līgas jaunpienācēji «Lido». Gatavošanās ciklu HK «Zemgale/LLU» noslēgs ar turnīru Ukrainā no 5. līdz 9. septembrim.

Latvijas čempionātu HK «Zemgale/LLU» sāks 12. septembrī.

Foto: Ruslans Antropovs

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti