Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 6 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no ZR
Piektdiena, 2019. gada 20. SeptembrisVārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna

Dāvinās hokeja vārtsarga ekipējumu

Ilze Knusle
Jelgavas Ledus sporta skola saņems vārtsarga ekipējumu – Latvijas Hokeja federācija īsteno jauno hokeja vārtsargu atbalsta programmu, 16 Latvijas hokeja skolām dāvinot vārtsarga ekipējumu, lai sniegtu iespēju jaunajiem hokejistiem izmēģināt spēkus arī vārtsarga pozīcijā.

«Vecāki, sūtot savus bērnus uz hokeja treniņiem, reti dara ar to ar mērķi, lai viņš kļūtu par vārtsargu, turklāt vārtsarga ekipējums ir visdārgākais – astoņgadīgam bērnam tas izmaksā vairāk nekā 1000 eiro. Līdz ar to nereti izveidojas situācija, ka jaunākajās grupās vārtsargu trūkst. Ar šo dāvinājumu vēlamies mudināt jaunākās grupas hokejistus izmēģināt, kā ir būt vārtsargam,» skaidro Latvijas Hokeja federācijas mārketinga vadītājs Roberts Pļāvējs.

Katra no 16 hokeja skolām saņems pilnu vārtsarga ekipējumu – ķiveri, nūju, kājsargus, cimdus, slidas un visu pārējo, kas nepieciešams, trenējoties vārtsarga pozīcijā. «Esam izvēlējušies lielāko no bērnu izmēriem, kas varētu derēt 8–12 gadus veciem hokejistiem atkarībā no katra bērna auguma,» precizē federācijas pārstāvis. Komplekti hokeja skolām tiks nogādāti līdz jaunās sezonas sākumam, un plānots, ka uz katru no skolām dosies arī kāds no šīs iniciatīvas vēstniekiem hokeja vārtsargiem – Artūrs Irbe, Edgars Masaļskis vai Kristers Gudļevskis.

Jauno hokeja vārtsargu atbalsta programmu Latvijas Hokeja federācija īsteno sadarbībā ar «Maxima Latvija».

Foto: Ruslans Antropovs

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti