Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 7 °C Viegls vējš, 2.7 m/s no R
Ceturdiena, 2019. gada 14. NovembrisVārda dienu svin: Fricis, Vikentijs, Vincents

«Biolars/Jelgava» neizdodas uzvarēt «Limbaži/MSĢ»

Ilze Knusle
Šovakar «Biolars/Jelgava» Jelgavas sporta hallē aizvadīja «Meistarlīga 24» spēli ar Latvijas komandu OC «Limbaži/MSĢ». Piecos setos pārāki bija viesi (15:25, 22:25, 25:22, 25:18 un 11:15).

Pēc zaudētiem pirmajiem diviem setiem, jelgavnieki spēja savākties un izlīdzināt rezultātu pa setiem – 2:2. Līdz ar to spēles iznākums izšķīrās piekatjā setā.

Pirmo setu limbažnieki uzvarēja diezgan pārliecinoši, bet otrajā setā jelgavnieki jau izrādīja vērā ņemamu pretestību, tomēr, lai uzvarētu setā, nedaudz pietrūka, kaut seta galotne bija sīva un punkts punktā. Tikpat sīvs izvērtās trešais sets, kurā veiksmīgāk nospēlēja mājinieki un izcīnīja uzvaru. «Biolars/Jelgava» arvien uzņēma apgriezienus un ceturtajā setā pat izvirzījās vadībā ar rezultātu 18:11 un ar septiņu punktu pārsvaru arī uzvarēja setā. Piektā seta sākumā jelgavnieki pieļāva divas kļūdas, kas izrādījās liktenīgas – uz to rēķina pretinieki seta sākumā iekrāja četru punktu pārsvaru, ko jelgavniekiem atspēlēt tā arī neizdevās. Līdz ar to spēlē ar 3:2 uzvarēja limbažnieki.

Rezultatīvākie šajā spēlē «Biolars/Jelgava» sastāvā bija kapteinis Aleksandrs Kudrjašovs ar 17 punktiem, no kuriem četrus viņš guva ar netveramu servi, Kārlis Pauls Levinskis ar 13 punktiem un Ruslans Sorokins ar 12 punktiem.

Nākamā spēle «Biolars/Jelgava» būs rīt, 3. novembrī, pulksten 18 Zemgales Olimpiskajā centrā pret «Jēkabpils lūšiem».

 

«Biolars/Jelgava»: U.Puķītis (L), A.Kudrjašovs 17 (tostarp 4 netveramas serves), A.Sniedzāns 8, K.P.Levinskis 13, M.Morozovs, G.Slavēns 6, M.Jirgensons 4 (tostarp 3 neteramas serves), R.Sorokins 12, P.Aukmanis, M.Lancmanis.

 

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti