Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no R-ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Telpu futbolisti viesojas Jelgavas 1. internātpamatskolā

Ģirts Pommers
Gatavojoties 2018. gada UEFA Eiropas telpu futbola čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīra spēlēm pret Igauniju, Armēniju un Vāciju, Latvijas telpu futbola šodien viesojās gan pie Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa, gan Jelgavas 1. internātpamatskolas skolēniem, ar kuriem kopā tika aizvadītas vairākas sportiskas stafetes. «Pirms tam par telpu futbolu daudz nezinājām, mums labāk patīk «āra» futbols, jo tajā ir vairāk pazīstamu sportistu. Mūsu mīļākais spēlētājs ir Krištianu Ronaldu,» tā pasākuma dalībnieces un 8. klases audzēknes Lauras. Abas meitenes aktīvi piedalījās visās aktivitātēs.

Pasākums sākās ar iepazīšanos – Latvijas telpu futbola izlasi pārstāvēja Latvijas Futbola federācijas Komunikācijas daļas menedžeris Viktors Sopirins, kurš uzņēmās pasākuma vadītāja lomu, kā arī pati izlase pilnā sastāvā. Savukārt Jelgavas 1. internātpamatskolas vārdā nelielu prezentāciju par skolu izklāstīja tās direktore Gunda Balode. Skolēniem bija iespēja futzālistiem uzdot ne tikai sev interesējošus jautājumus, bet arī pašiem atbildēt uz trim iepriekš sagatavotiem konkursa jautājumiem. Par pareizām atbildēm pienācās gana vērtīga balva – futzāla bumba ar Latvijas izlases spēlētāju parakstiem.

Pēc tam sekoja vairākas stafetes, kurās piedalījās četras komandas. Katrā no tām bija gan skolas audzēkņi, gan telpu futbolisti. Gandarīta par pasākumu bija Jelgavas 1. internātpamatskolas sporta skolotāja Līga Gutnika, kura futzālistiem kādā no stafešu posmiem lika vairākas reizes piempumpēties. «Jāatzīst, ka pirms tam par telpu futbolu zinājām maz – esam apmeklējuši futbola kluba «Jelgava» spēles. Domāju, ka pasākums izvērtās foršs gan mums, gan sportistiem, jo notika pozitīvas enerģijas apmaiņa. Tas ir pats svarīgākais.»

Jāatgādina, ka no 26. līdz 29. janvārim Zemgales Olimpiskajā centrā notiks 2018. gada UEFA Eiropas telpu futbola čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīra spēles, kurās kopā ar Igaunijas, Vācijas un Armēnijas izlasēm piedalīsies ar Latvijas izlase.

Foto: Austris Auziņš

 

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti