Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 6 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no ZR
Piektdiena, 2019. gada 20. SeptembrisVārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna

Piektdien ZOC – Latvijas U-21 futbola izlases spēle pret Polijas vienaudžiem

Ritma Gaidamoviča
Latvijas U-21 futbola izlase galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadībā piektdien, 6. septembrī, pulksten 17 Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) futbola laukumā aizvadīs 2021. gada U-21 Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla pirmo spēli pret Polijas vienaudžiem, informē Latvijas Futbola federācija.

Bet jau 10. septembrī Latvijas izlase aizvadīs otro kvalifikācijas cikla maču, izbraukumā tiekoties ar Serbijas U-21 futbola izlasi.

Intervijā Futbola federācijas mājas lapā komandas galvenais treneris D.Kazakevičs norādījis, ka tieši septembra spēles būs laba mēraukla komandai visā ciklā. «Skaidrs, ka pēc reitinga mums pirmajās divās spēlēs pretī stāsies tieši grupas spēcīgākās komandas. Mēs neesam izteikti favorīti šajos mačos. Polija un Serbija piedalījās pēdējā U-21 Eiropas čempionāta finālturnīrā. Tā ka mūsu komandu gaida patiešām nopietni pārbaudījumi. Turklāt jāņem vērā, ka, salīdzinot ar iepriekšējo ciklu, šī mums ir praktiski pilnīgi jauna komanda. No tiem, kam jau iepriekšējā ciklā bija kaut kāda reāla spēļu pieredze U-21 vecuma grupā, varam nosaukt tikai Jāni Grīnbergu, kurš bija rotācijas spēlētājs, reizēm izejot uz maiņu un vienreiz – sākumsastāvā, Vladislavu Soloveičiku un Alekseju Saveļjevu. Tie ir trīs futbolisti, kuri iepriekšējā ciklā vismaz kaut kādu spēļu praksi U-21 sastāvā ieguva. Tā ka gan pieredzes, gan vecuma ziņā mums ir jauna komanda,» tā treneris.

Jāpiebilst, ka Latvijas U-21 izlases sastāvā ir iekļauti arī futbola kluba «Jelgava» spēlētāji Ivo Minkevičs un Daniils Hvoiņickis.

Ieejas maksa uz spēli – no 2,50 līdz 5 eiro. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas internetā ekase.lv, kā arī tās varēs iegādāties uz vietas pirms spēles ZOC.    

Foto: Latvijas Futbola federācija

Viedokļi

Pievienot komentāru