Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

FK «Jelgava» spēlē neizšķirti pret turnīra tabulas līderiem «RFS»

Ilze Knusle
Šodien FK «Jelgava» savā treniņbāzes laukumā uzņēma «Optibet» virslīgas turnīra tabulas līderus «RFS». Spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0 –, un tā mūsu komandai ir piektā nezaudētā spēle pēc kārtas.

Spēle jau no pirmajām sekundēm bija spraiga, un abas komandas cīnījās par katru bumbu, katru laukuma centimetru – daudz pārtvertu bumbu, bloķētu sitienu, mēģinājumu izveidot ātru pretuzbrukumu, tomēr kopumā pirmajā puslaikā komandas vairāk cīnījās par bumbu un tik bieži pretinieku vārtus neapdraudēja. Viena no bīstamākajām jelgavnieku radītajām epizodēm pie viesu vārtiem bija 11. minūtē, kad Naims Šarifi sita uz vārtiem, un bumba tikai nedaudz lidoja garām. «Ā-ā-ā-ā-ā,» noelsās tribīnes. Spēles 19. minūtē savu momentu sagaidīja rīdzinieki – tuvu vārtu guvumam bija kādreizējais Jelgavas komandas spēlētājs Gļebs Kļuškins; mūsu vārtsargs Germans Māliņš sitienu atvairīja, bet, lai pretinieki netiktu pie atkārtota sitiena, vārtsargam palīgā devās komandas kapteinis Renārs Rode un izsita bumbu no vārtu līnijas. Puslaika otrajā pusē «RFS» pārņēma iniciatīvu, izpildīja vairākus sitienus pa jelgavnieku vārtiem, tomēr bez vārtu guvumiem – puslaiks noslēdzās ar rezultātu 0:0.

Otrajā puslaikā turpinājās samērā līdzīga spēle, kurā dominēja cīņa laukumā, nevis uzbrukumi un sitieni pa vārtiem, tomēr pakāpeniski turnīra tabulas līderi «RFS» spiedienu uz jelgavnieku vārtiem palielināja. Pie dažiem sitieniem tika arī jelgavnieki, bet pamatlaikā neviena no komandām šodienas spēlē vārtus tā arī neguva. Papildlaikā – divās minūtēs – komandas apmainījās ar nerezultatīviem uzbrukumiem, un spēle tā arī noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0. FK «Jelgava» tā ir piektā nezaudētā spēle pēc kārtas.

Jāpiebilst, ka Jelgavā bija ieradies arī prāvs pulciņš «RFS» atbalstītāju, kuri sist bungas un skandēt saukļus sāka vēl pirms spēles sākuma svilpes. Protams, jelgavnieku fani negribēja palikt atbildi parādā un arī dedzīgi atbalstīja savu komandu.

13. kārtas spēli FK «Jelgava» aizvadīs 17. maijā pulksten 19 izbraukumā  pret FK «Liepāja».

 

Spēles statistika

FK «Jelgava» – «RFS» 0:0 (0:0)

Brīdinājumi: Redjko, Eisdens, Šarifi – Solovjovs, Kļuškins

FK «Jelgava»: Germans Māliņš (G), Renārs Rode (C), Naims Šarifi, Artjoms Osipovs, Džaels Eisdens, Artis Lazdiņš, Momčilo Rašo, Džeremijs Fernandess, Aivars Emsis (Vsevolods Čamkins 83'), Iraklijs Bidzinašvili, Valērijs Redjko (Artjoms Vorobjovs 71').

«RFS»: Kaspars Ikstens (C) (G), Maksims Maksimovs (Alains Sedriks Herve Kouadio 46'), Tomašs Šimkovičs, Gļebs Kļuškins, Vitālijs Jagodinskis, Aleksandrs Solovjovs, Takajuki Seto (Tomašs Malecs 70'), Slavko Blagojevičs, Nauris Bulvītis, Vladislavs Sorokins, Beka Vačiberadze.

Foto: FK «Jelgava»/Ivars Veiliņš

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti