Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 15 °C Viegls vējš, 1.6 m/s no A
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

FK «Jelgava» sezonas atklāšanas mačā atzīst čempionu pārākumu

Ilze Knusle
FK «Jelgava» bija gods šogad atklāt futbola virslīgas čempionātu, savā laukumā Kārklu ielā uzņemot tagadējos Latvijas čempionus «Riga» FC. Spēle noslēdzās ar čempionu uzvaru – 1:0 –, bet, neskatoties uz to, FK «Jelgava» galvenais treneris Marians Pahars ar pirmo sezonas spēli ir apmierināts.

Spēles vienīgos vārtus «Riga» FC guva jau 7. minūtē, kad precīzs bija Aleksejs Višņakovs. Jelgavniekiem vēlāk bija iespēja izpildīt vairākas standartsituācijas, bet vārtus gūt neizdevās. Pirmajā puslaikā dzelteno kartīti nopelnīja Jelgavas futbolisti Ņikita Ivanovs un Vsevolods Čamkins. Arī otrajā puslaikā jelgavniekiem bija iespējas no standartsituācijām, bet arī tad rezultātu atklāt neizdevās. Nepalīdzēja arī spēlētāju maiņas: Džaneiro Purperharts nomainīja Irakliju Bidzinašvili, Dāvis Indrāns – Jaelu Eisdenu, Naims Šarifi – V.Čamkinu.   

«Es nezinu, kas ar komandu notika pirmajās desmit minūtēs, puiši nebija gatavi spēlei, bet tiešī šīs minūtes izrādījās izšķirošās, jo pretinieki guva vārtus. Pēc tam pilnībā kontrolējām bumbu, tomēr vārtus gūt neizdevās. Kopumā man spēle patika, arī cīņa laukumā un tas, kā puiši bija noskaņojušies spēlei. Izcelt kādu gan ir grūti, ja nu vienīgi Arti Lazdiņu, kurš šodien nospēlēja fantastiski,» pēc spēles norādīja FK «Jelgava» galvenais treneris. Viņaprāt, sezonas atklāšanas svētki Jelgavā izdevās lieliski un atmosfēra gan laukumā, gan ārpus tā bija top klases.

Nākamā spēle FK «Jelgava» būs nākamsestdien, 16. martā pulksten 17, pret FK «Ventspils» Jelgavas komandas bāzē Kārklu ielā 6.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Ruta Melhere attēls

Prieks par jelgavniekiem!Malači! Gan jau būs arī uzvaras.Gan jau sagaidīsim arī kadreiz kādu futbola slavenību-jelgavnieku.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti