Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

FK «Jelgava» nospēlē neizšķirti pret ventspilniekiem

Ilze Knusle
Šodien olimpiskā centra «Ventspils» stadionā dabīgā seguma laukumā notika «Optibet» virslīgas 11. kārtas spēles starp FK «Ventspils» un FK «Jelgava». Nervozā un pārkāpumiem bagātā spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1.

Pirmo puslaiku aktīvāk sāka ventspilnieki, jau 3. minūtē tiekot pie standarsituācijas izpildes mūsu vārtu priekšā. Pēc centrējuma ar galvu sita Kaspars Svārups, bet jelgavnieku vārtsargs Germans Māliņš bumbu atvairīja. Ventspilnieki izpildīja vēl vairākus uzbrukumus, bet situācijās, kad bumba lidoja uz vārtiem, vietā bija G.Māliņš. Jelgavnieki bija spiesti vairāk spēlēt aizsardzībā, bet arī viņiem izdevās izveidot dažus uzbrukumus – tie gan nebija rezultatīvi.

28. minūtē jelgavnieki bija spiesti veikt piespiedu maiņu, jo pēc ventspilnieku pārkāpuma spēli turpināt nevarēja Gurams Lukava. Viņa vietā laukumā devās Gurama tautietis Iraklijs Bidzinašvili. Dažas minūtes vēlāk ventspilniekiem izdevās gūt vārtus – bumba pēc Tosina Aijeguna sitiena atsitās pret mūsu kapteini Renāru Rodi, mainīja lidojuma virzienu un ieripoja jelgavnieku sargātajos vārtos. Pirmā puslaika kompensācijas laikā jelgavniekiem ar smagu darbu izdevās rezultātu izlīdzināt – pēc Naima Šarifi izpildītā stūra sitiena jelgavnieki vairākkārt centās ieraidīt bumbu pretinieku vārtos, līdz tas izdevās Aivaram Emsim, panākot rezultātu 1:1. Jāpiebilst, ka šie A.Emsim šosezon ir ceturtie gūtie vārti Jelgavas komandas sastāvā.

Otro puslaiku atkal aktīvāk iesāka mājinieki, izveidojot vairākas uzbrukuma epizodes, citu par citu bīstamākas, bet G.Māliņam izdevās savus vārtus noturēt neieņemtus. 68. minūtē ventspilniekus spēlētājs Ingars Sarmis Stuglis pārkāpa noteikumus pret Džaelu Eisdenu. Kamēr viņš gulēja uz zemes, starp abu komandu futbolistiem sākās asumi, tomēr tiesneši situāciju noregulēja. Savukārt I.S.Stuglim šis pārkāpums izmaksāja sarkano kartīti – viņš pameta laukumu, atstājot savu komandu mazākumā. Drīz pēc tam bumbu pretinieku vārtos ieraidīja Momčilo Rašo, bet jelgavnieku vārtu guvums netika ieskaitīts, jo pirms tam bija fiksēts noteikumu pārkāpums. Spēles 78. minūtē jelgavnieki veica otro maiņu – Dāvi Indrānu pēc pārkāpuma nomainīja Valērijs Redjko. Puslaikam tuvojoties beigām, komandas arvien vairāk sāka forsēt notikumus laukumā, cenšoties izcīnīt trīs punktus. Ļoti tuvu vārtu guvumam 86. minūtē bija jelgavnieki, bet ventspilnieku aizsardzība izrādījās labāka. Pēc tam bīstams moments arī pie mūsu vārtiem, tomēr pamatlaikā vārtus gūt nevienai no komandām tā arī neizdevās. Kompensācijas laiks – četras minūtes, ko ar bīstamu uzbrukumu iesāka mājinieki. Bet arī kompensācijas laikā bez vārtu guvumiem, un spēle noslēdzās neizšķirti – ar rezultātu 1:1.

«Nevaru teikt, ka esmu apmierināts ar spēles rezultātu, bet tas ir likumsakarīgs,» pēc spēles norādīja FK «Jelgava» galvenais treneris Marians Pahars. Viņš papildina, ka šī jelgavniekiem bija pirmā spēle dabīgā seguma laukumā, un bija grūti adaptēties. «Šī bija emociāla spēle – sen tādas spēles mums nebija bijis,» piebilst treneris.

12. kārtas spēli FK «Jelgava» aizvadīs 12. maijā pulksten 16 savā treniņbāzes laukumā Kārklu ielā pret «RFS».

 

Spēles statistika

FK «Ventspils» – «Jelgava» 1:1 (1:1)

Vārti: Aijeguns 32' – Emsis 42'

Brīdinājumi: Svārups, Osipovs, Batista, Litvinskis, Stuglis (sarkanā kartīte) – Osipovs, Indrāns, Fernandess

FK «Ventspils»: Ivans Baturins (G), Romāns Mickevičs, Helio Monteiro Batista, Kaspars Svārups, Ingars Sarmis Stuglis, Pavels Osipovs (Seneims Dovs Vome 58'), Jevgeņijs Kazačoks (C), Džīns Sonijs Alkenats (Medji Neziri 83'), Džoelisons Santos Oliveira, Tosins Aijeguns, Dmitrijs Litvinskis.    

FK «Jelgava»: Germans Māliņš (G), Artis Lazdiņš (Ivo Minkevičs 90+3'), Naims Šarifi, Renārs Rode (C), Džaels Eisdens, Artjoms Osipovs, Aivars Emsis, Gurams Lukava (Iraklijs Bidzinašvili 28'), Dāvis Indrāns (Valērijs Redjko 78'), Džeremijs Fernandess, Momčilo Rašo.

Foto: Raitis Supe/FK «Jelgava»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti