Meklēšanas forma

Apmācies 3 °C Lēns vējš, 4.9 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 22. NovembrisVārda dienu svin: Aldis, Alfons, Aldris

Amatieru futbola turnīrs «Mītava open» noslēgsies ZOC

Ilze Knusle
Jau ilgus gadus grupas «Prāta vētra» mūziķu aizraušanās līdztekus mūzikai ir futbols, un pirms desmit gadiem viņi sāka rīkot amatieru futbola turnīru. Šogad pēc neliela pārtraukuma turnīrs «Mītava open» ir atjaunots – tā noslēdzošais posms 24. augustā notiks Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC). Komandas pieteikties var līdz 19. augustam.

Šogad turnīram ir četri posmi, un noslēdzošais notiks Jelgavā. Katrā posmā tiek noteikti un apbalvoti uzvarētāji, bet turnīra galveno balvu – ceļojumu uz 2020. gada Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas spēli Slovēnijā starp Slovēnijas un Latvijas nacionālajām izlasēm 2019. gada 16. novembrī – saņems komanda, kas visu posmu kopvērtējumā būs ieguvusi vislielāko punktu skaitu.

Pieteikšanās Jelgavas posmam noslēgsies 19. augustā, un maksimālais komandu skaits, kas var piedalīties, ir 16. Komandā drīkst reģistrēt 12 spēlētājus, bet laukumā dosies pieci un vārtsargs. Ir noteikts vecuma ierobežojums – spēlētājiem jābūt sasniegušiem 16 gadu vecumu (2003. gadā dzimušie un vecāki) –, bet komandā var startēt gan vīrieši, gan sievietes. Turnīra reglaments paredz, ka tajā nedrīkst piedalīties spēlētāji, kuri 2019. gada sezonā ir pieteikti Latvijas vai citu valstu futbola čempionātu pirmajās divās augstākajās līgās vai Latvijas Telpu futbola asociācijas Virslīgas čempionātā. Dalības maksa no komandas ir 80 eiro. Pieteikties un iepazīties ar reglamentu var mājaslapā www.mitavaopen.lv.

Komandu reģistrācija sacensību dienā ZOC būs pulksten 10, bet pulksten 11 sāksies turnīrs. Komandas vispirms aizvadīs apakšgrupu spēles (katrā apakšgrupā – četras komandas), tiekoties ar katru pretinieku. Divas labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam, bet pārējās turpinās cīņu par ieskaites punktiem. Spēle ilgs 15 minūtes. Apbalvošana notiks uzreiz pēc fināla spēles. «Ir plānots, ka Jelgavas posmā piedalīsies arī grupas «Prāta vētra» un Latvijas Futbola federācijas komandas,» piebilst organizatoru pārstāve Ieva Liepa. Skatītājiem turnīrā ieeja ir bez maksas.

Turnīru organizē SIA «Prāta vētras skaņu ierakstu kompānija» sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju un Jelgavas pašvaldību. Tā mērķis ir popularizēt fiziski aktīvu dzīvesveidu, veicināt sabiedrības mīlestību un interesi par futbolu Latvijā, kā arī rosināt apceļot Latvijas pilsētas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru