Meklēšanas forma

Skaidras debesis -4 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no D
Ceturdiena, 2019. gada 12. DecembrisVārda dienu svin: Otīlija, Iveta

Tuvojas ikgadējie sporta svētki ģimenēm

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas Sporta servisa centrs 8. decembrī Jelgavas sporta hallē, rosinot pilsētniekus brīvdienu pavadīt aktīvi, aicina ģimenes uz sporta svētkiem «Heijā, heijā, pulkā nāc!». Pasākums sāksies pulksten 15, bet reģistrēšanās – no pulksten 14.30. Šogad sporta svētkos gaidīti arī mazākie jelgavnieki, lai piedalītos rāpošanas sacensībās un noskaidrotu Jelgavas ātrāko rāpotāju.

Jelgavas Sporta servisa centra direktora vietniece Maija Actiņa stāsta, ka sporta svētkos aicinātas piedalīties Jelgavas ģimenes, kurās aug pirmsskolas un sākumskolas bērni, lai kopīgi sportotu, aktīvi un jautri pavadītu laiku. «Šogad gaidīsim arī pašus mazākos jelgavniekus, kuri iemācījušies rāpot. Sadarbībā ar Jelgavas Māmiņu klubu sporta svētkos tiks organizētas arī rāpošanas sacensības,» stāsta M.Actiņa, norādot, ka šogad ir mainīts pasākuma norises laiks. Līdz šim «Heijā, heijā, pulkā nāc!» notika rīta pusē, taču šogad tas norisināsies pēcpusdienā – pulksten 15. «Mūsu novērojumi liecina, ka jelgavnieki svētdienu rītos tomēr vēlas mazliet ilgāk pagulēt. Cerot uz lielāku atsaucību, pasākumu šoreiz rīkojam pēcpusdienā. Iespējams, tas varētu būt saistošāk arī tiem jelgavniekiem, kuri brīvdienās ir izbraukuši no pilsētas, bet svētdienās tajā atgriežas,» pieļauj M.Actiņa.

Pasākuma dalībniekiem līdzi jāņem sporta apavi un ērts apģērbs. Sporta svētkiem, tostarp rāpošanas sacensībām, iepriekš nav jāpiesakās, un visas aktivitātes būs pieejamas bez maksas.

Organizatori informē, ka arī šoreiz sporta hallē būs izvietotas vairākas spor­tiskas un atjautības aktivitāšu stacijas, kurās būs jāveic dažādi uzdevumi gan individuāli, gan bērniem kopā ar vecākiem. Pasākuma noslēgumā aktīvākie dalībnieki saņems saldas balvas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti