Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

Timbors Lielupē kļūst par Latvijas čempionu sprintā

Ģirts Pommers
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēknis Jānis Timbors (attēlā) pagājušās nedēļas nogalē Jelgavā notikušajā Latvijas čempionātā airēšanā sprintā kļuva par Latvijas čempionu.

BJSS akadēmiskās airēšanas trenere Agita Puriņa uzsver, ka jelgavnieks fināla braucienu aizvadīja ļoti pārliecinoši, 250 metrus garajā distancē par gandrīz četrām sekundēm apsteidzot jūrmalnieku Tomu Penci. Jāpiebilst, ka kvalifikācijā ātrāko laiku uzrādīja airēšanas kluba «Majori» sportists Oskars Ansis Ruģelis – 1:48,19 minūtes, bet J.Timboram kvalifikācijā bija trešais ātrākais laiks – 1:49,39 minūtes. Pamatsacensībās viņš dueļos pārspēja gan Arti Pastaru, gan Hugo Lipko, bet pusfinālā – jelgavnieku Kārli Ozoliņu, kurš duelī par bronzu izcīnīja uzvaru pār Kasparu Golmeistaru un ieguva pelnītu 3. vietu.

Divnieku sacensībās startēja četri pāri, un uzvarēja AK «Majori» sportisti Pēteris Viļums un Mārtiņš Blumbergs. Dāmu konkurencē – «MSĢ TSV SASS» airētāja Anna Rēzija Līne, bet jaunākā sacensību dalībniece 2003. gadā dzimusī BJSS airētāja Kristīne Bumbiere sacensības noslēdza pirmajā kārtā, atzīstot «MSĢ TSV Jūrmala» sportistes Nansijas Liepiņas pārspēku.

Foto: Austris Auziņš

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti