Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Saņem balvu kā labākais sacensību organizators

Ritma Gaidamoviča
22. janvāra vakarā VEF Kultūras pilī pasniegtas Latvijas Vieglatlētikas savienības «Gada balvas vieglatlētikā 2018». Nominācijā «Sacensību organizators» balvu saņēma Jelgavas Sporta servisa centrs, bet par Gada rekordisti U-20 atzīta arī jelgavniece Anna Ševčenko, savukārt Jelgavas 4. vidusskola par uzvaru pirmajā Latvijas Bērnu vieglatlētikas festivālā šajā pasākumā tika pie atbalstītāju sarūpētas balvas – somas ar modernu vieglatlētikas inventāru.

«Esam gandarīti par augsto novērtējumu. Pagājušajā gadā mums Jelgavā bija uzticēts rīkot vairākas nozīmīgas vieglatlētikas sacensības, tostarp starptautiskas. Balva apliecina, ka ar to esam tikuši galā labi. Mums ir jāizmanto savas iespējas, ko sniedz attīstītā sporta infrastruktūra Jelgavā,» atzīst Jelgavas Sporta servisa direktors Juris Kaminskis, norādot, ka arī šogad mūsu pilsētā notiks vairākas svarīgas vieglatlētikas sacensības, no kurām nozīmīgākās ir Latvijas Jaunatnes olimpiāde, kas notiks no 5. līdz 7. jūlijam.

Vieglatlēte A.Ševčenko saņēma balvu kā viena no pērnā gada rekordistēm U-20 vecuma grupā. Viņa Latvijas izlases sastāvā kopā ar vēl trim vieglatlētēm jūnijā sacensībās Viļņā laboja 41 gadu senu Latvijas rekordu 4x400 metru stafetē U-20 vecuma grupā. Marija Medvedeva, A.Ševčenko, Agita Švetere un Daira Deičmane stafeti veica 3:47,11 minūtēs. «Tas ir liels gods būt šādā pasākumā starp Latvijas labākajiem vieglatlētiem. Šāda iespēja man bija pirmo reizi, taču droši varu teikt, ka saņemtā balva dos stimulu neapstāties pie sasniegtā, turpināt sasniegt savus mērķus, lai es atkal nokļūtu tur,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv atzīst Anna.

Savukārt Jelgavas 4. vidusskolas sporta skolotājām Dacei Dombrovskai-Baškirovai un Nataļjai Gorškovai vakar VEF Kultūras pilī SIA «Maxima Latvija» pasniedza «Kids Athletics» vieglatlētikas inventāra somu. 4. vidusskola šo balvu saņēma par pērn rudenī izcīnīto 1. vietu pirmajā Latvijas Bērnu vieglatlētikas festivālā. «Šī ir ļoti noderīga balva, kas sevī ietver kolosālas lietas. Jelgavas Sporta servisa centram ir divas šādas somas un līdz šim atsevišķu inventāru esam izmantojuši treniņiem, bet vairāk bērni to ir iepazinuši sacensībās. Mums bija iecere šopavasar pašiem skolā iegādāties šādu inventāra somu, taču negaidīti saņēmām patīkamu ziņu, ka saņemsim to dāvanā,» atzīst sporta skolotāja N.Gorškova. Viņa stāsta, ka somā ietilpst moderns vieglatlētikas inventārs, piemēram, barjeras, dažāda izmēra šķēpi bērniem, lai varētu sākt mācīties šķēpa mešanu, inventārs priekš lēkšanas, tostarp kārtslekšanas, pildbumbas, mērlentes. Šāda vieglatlētikas inventāra soma maksā ap 2000 eiro.

Foto: no Sporta servisa centra, A.Ševčenko, D.Dombrovskas-Baškirovas arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti