Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

«Roņi» Latvijas dzimšanas dienā aicināti piedalīties īpašā peldējumā Lielupē

Ritma Gaidamoviča
Svētdien, 18. novembrī, sarūpējot simbolisku dāvanu Latvijai dzimšanas dienā, uz peldējumu «Roņi peld 100» Lielupē aicināti ziemas peldētāji. «Pulksten 13 tiks dots starts 100 minūšu peldējumam Lielupē. Proti, katrs dalībnieks, izvērtējot savas spējas, aicināts nopeldēt kaut vai 30 sekundes, kas tiks ieskaitītas kopējā ieskaitē. Svarīgi, lai rezultātā būtu nopeldētas 100 minūtes,» stāsta kluba «Jelgavas Roņi» un Jelgavas Jahtkluba vadītājs Aleksandrs Jakovļevs.

Peldējumā «Roņi peld 100» aicināti piedalīties ziemas peldētāji ar pieredzi šajā sporta veidā. «Šobrīd ūdens temperatūra Lielupē ir tikai plus seši grādi, līdz ar to nepieredzējušiem «roņiem» var būt grūtības atrasties ūdenī ilgi. Mēs aicinām atsaukties tos peldētājus, kuri varētu nopeldēt vismaz 30 sekundes jeb aptuveni 20 metrus,» piedalīties aicina A.Jakovļevs, piebilstot gan, ka daļa viņa vadītā kluba «roņu» nedēļas nogalē dosies uz Poliju un nevarēs iesaistīties šajā peldējumā, tāpēc īpaši aicināti atsaukties tie jelgavnieki un tuvākās apkārtnes iedzīvotāji, kuri ar ziemas peldēšanu nodarbojas savam priekam. «Lai peldējums patiešām izdotos, pēc mūsu aprēķiniem, jābūt vismaz 30 dalībniekiem, no kuriem katrs var nopeldēt nedaudz vairāk par trīs minūtēm,» stāsta A.Jakovļevs.

Peldējumam Jelgavas jahtklubā būs ierīkota speciāla distance 20 metru garumā. Tāpat dalībniekiem tiks nodrošinātas ģērbtuves un iespēja sasildīties pirtī. Plānots, ka pasākums notiks līdz 14.40.

Lai rēķinātos ar dalībnieku skaitu, interesentiem lūgums iepriekš pieteikties, rakstot pa e-pastu jelgavasroni@gmail.com.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Jāpiebilst, ka šāds peldējums vienlaicīgi notiks arī Rīgā un Ventspilī. Pasākumu rīko jaundibinātā Latvijas Ziemas peldēšanas federācija sadarbībā ar ziemas peldētāju klubiem attiecīgajā pilsētā, Jelgavā – «Jelgavas roņi».

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti