Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 2 °C Mērens vējš, 7.4 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 22. NovembrisVārda dienu svin: Aldis, Alfons, Aldris

Pirmajā startā pasaules čempionātā uzrāda sezonas labāko laiku

Ritma Gaidamoviča
Šodien Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā sākās FINA pasaules junioru čempionāts peldēšanā 50 metru baseinā. Pirmo startu šodien aizvadīja arī Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēknis Didzis Rudavs. Viņš 100 metru brasa peldējumā uzrādīja šīs sezonas labāko laiku un 79 peldētāju konkurencē ierindojās 41. vietā.

Didža rezultāts 100 metru brasa distancē šodien ir 1:04,43 minūtes. «Protams, gribēju, lai rezultāts būtu vēl labāks, jo zinu, ka viņš to spēj. Taču arī šis laiks ir atzīstams, jo tas ir šosezon viņa labākais šajā distancē. Jāpiebilst gan, ka Didža personīgais rekords šajā peldējumā ir 1:04,07 minūtes. Spriežot pēc rezultāta, viņš distanci iesāka nedaudz par lēnu. Gatavojoties čempionātam, mainījām 100 metru peldējuma taktiku un tehniku, iespējams, tas mazliet traucēja žiperīgākam startam,» atzīst Didža trenere Astra Ozoliņa. Trenere gan uzsver, ka šo distanci Didzis veica, lai iesildītos savai vadošajai distancei – 50 metriem brasā. «Esmu novērojusi, ka Didzim vajadzīgs laiks, lai iepeldētos – ar katru nākamo distanci viņa rezultāts uzlabojas. Tāpēc nolēmām, ka viņš pasaules junioru čempionātā startēs četrās distancēs,» piebilst trenere.

Nākamais starts Didzim būs ceturtdien, 22. augustā, kad notiks 50 metru brīvā stila sacensības, piektdien, 23. augustā, viņš piedalīsies 50 metru tauriņstila peldējumā, bet 24. augustā aizvadīs startu 50 metros brasā, kas ir viņa kroņa distance.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka šīs ir sportista svarīgākās šīs sezonas sacensības.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti