Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 13 °C Lēns vējš, 3.5 m/s no R-ZR
Piektdiena, 2019. gada 19. JūlijsVārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Pēc sešiem posmiem – septītie

Ilze Knusle-Jankevica
Kuldīgā aizvadīts skriešanas seriāla ««Bigbank» skrien Latvija» sestais no astoņiem posmiem – pēc tā Jelgavas pilsētas skrējēju komanda kopvērtējumā ieņem 7. vietu, informē komandas pārstāvis Edgars Simanovičs.

Jelgavas komandas skrējēji Kuldīgas posmā, kas notika 11. augustā, uzrādīja šādus rezultātus: pusmaratona distancē E.Simanovičs (attēlā – no labās) ar laiku 1:06,05 stundas izcīnīja 8. vietu kopvērtējumā un 8. vietu arī savā vecuma grupā, savukārt Salvis Brasavs ar laiku 1:23,39 stundas ieņēma 31. vietu kopvērtējumā un 7. vietu savā grupā.

Desmit kilometru distancē Oskars Stāmers ar laiku 37,11 minūtes izcīnīja 11. vietu kopvērtējumā un 5. vietu savā vecuma grupā, bet Ilze Sermolīte distanci noskrēja 45,40 minūtēs, kas viņai deva 12. vietu kopvērtējumā un 1. vietu savā vecuma grupā.

Īsākajā – piecu kilometru – distancē Endijs Titomers izcīnīja 7. vietu kopvērtējumā, distanci veicot 17,35 minūtēs. Savā vecuma grupā Endijam 6. vieta. Savā vecuma grupā šajā distancē 6. vietu ieņēma arī jelgavniece Anastasija Vidončikova, kura finišēja pēc 21,12 minūtēm. Kopvērtējumā tas viņai deva 14. vietu.

Jelgavas pilsētas komanda pēc sešiem aizvadītiem posmiem kopvērtējumā šobrīd atrodas 7. pozīcijā. Seriālā atlikuši vēl divi posmi – 16. septembrī Valmierā un 13. oktobrī Siguldā.

Kuldīgas posma rezultāti

Foto: no E.Simanoviča arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti