Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 20 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no DA
Pirmdiena, 2019. gada 20. MaijsVārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

No Alsungas pārved piecas zelta medaļas

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas Cīņas sporta veidu centra (JCVC) audzēkņi ar labiem panākumiem nedēļas nogalē startēja pirmajā Alsungas boksa čempionātā. Mājās pārvestas piecas zelta un viena sudraba medaļa.

JCVC boksa treneris Aleksandrs Knohs stāsta, ka Alsungas boksa čempionāts notika pirmo reizi un Jelgava tajā bija pārstāvēta ar sešiem bokseriem. «Visi mūsu puiši tika finālā un pieci no viņiem izcīnīja zelta medaļas – tas ir teicams rezultāts,» atzīst A.Knohs.

Jauniešu grupā (2005. un 2006. gadā dzimušie) 1. vietu svarā līdz 44 kilogramiem izcīnīja Artūrs Vaišļa, svarā līdz 56 kilogramiem – Daniils Vocišs, bet 2. vietu svarā līdz 46 kilogramiem – Artjoms Šreders. «Jāpiebilst, ka visi šie trīs jaunie bokseri sacensībās piedalījās pirmo reizi,» norāda treneris.

Junioru grupā (2002. un 2003. gadā dzimušie) svarā līdz 56 kilogramiem zelta medaļu izcīnīja Vladislavs Golikovs, svarā līdz 60 kilogramiem – Ņikita Vofromejevs, bet svarā līdz 75 kilogramiem – Endijs Ivanovs.

A.Kohs stāsta, ka šobrīd mūsu bokseri turpina gatavosies Latvijas boksa čempionātam, kas Rīgā notiks no 22. līdz 24. aprīlim.

Foto: no trenera A.Knoha arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti