Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

Neizmanto iespēju tikt pie medaļām pasaules čempionātā

Ilze Knusle-Jankevica
Azerbaidžānā norisinājās pasaules čempionāts BMX. Tajā jelgavniece Paula Zavinska izcīnīja 5. vietu G12 meiteņu grupā, savukārt elites braucējs Kristens Krīgers – dalītu 21.–24. vietu, kas ir abu sportistu līdz šim labākais sniegums pasaules čempionātā.

«Paula varēja cīnīties par medaļu, bet diemžēl viņai fināls nepadevās kā cerēts – neizdevās starts, kas arī liedza pacīnīties par top 3 un pasaules čempiones titulu,» vērtē Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) un kluba «Mītavas kumeļi» BMX treneris Uldis Balbeks.

Elites grupā startējošais jelgavnieks K.Krīgers tika līdz astotdaļfinālam, kurā finišēja piektais un tālāk netika. «It kā šī dalītā 21.–24. vieta kopvērtējumā ir mans labākais rezultāts pasaules čempionātā elites grupā, tomēr tas nav rezultāts, uz kuru cerēju un kam trenējos. Nav man īsti attaisnojuma un skaidrojuma, kāpēc ir šāds, nevis citādāks rezultāts, jo jutos labi un darīju visu, kas manos spēkos. Bet šoreiz ar to bija par maz,» savu sniegumu vērtē sportists.

Pavisam maz, lai iekļūtu finālā, pietrūka jelgavniekam Markusam Soļimam B9 grupā. Viņš pusfinālā palika piektais – finālā iekļuva četri labākie brauciena dalībnieki. «Kļūda pusfinālā uz pirmā tramplīna viņu no otrās vietas atmeta uz 5./6. vietu. Domāju, ja nebūtu šīs kļūdas, Markuss stabili iekļūtu finālā,» audzēkņu sniegumu analizē U.Balbeks. Reinārs Pavlovs un Martins Ints Valainis B11 grupā aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam, kur arī sacensības noslēdza. «Reinars pieļāva kļūdu pirmā tramplīna nosēdienā,» tā treneris. Savukārt Alvis Lānso krūzeru kategorijā vecuma grupā no 40 līdz 44 gadiem tika līdz pusfinālam.

No Jelgavas pasaules čempionātā startēja arī Rainers Daniels Pujiņš, Rihards Laimīte, Emīlija Zavinska un Renārs Želvis, kuri nepārvarēja priekšbraucienu barjeru.

Foto: no P.Zavinskas personīgā arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti