Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 24 °C Viegls vējš, 1.6 m/s no D-DR
Pirmdiena, 2019. gada 26. AugustsVārda dienu svin: Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Nākamnedēļ sāksies airēšanas sacensības tūrisma kanoe laivās

Ilze Knusle
Airēšanas klubs «KC» jau piekto gadu rīko airēšanas sacensības tūrisma kanoe laivās, kurās aicinātas piedalīties gan ģimenes, gan draugu kompānijas.

«Sākotnēji sacensībās varēja piedalīties tikai ģimenes, bet vēlāk ieviesām arī tā saukto draugu grupu, kurā var startēt divi draugi, kolēģi vai svešinieki,» stāsta sacensību organizatore Ilze Bome. Arī šogad saglabātas trīs grupas: pirmā – ģimeņu sacensības ar airētājiem – diviem pieaugušajiem un bērniem kā pasažieriem, otrā – ģimeņu sacensības ar airētājiem – vienu pieaugušo un vienu bērnu līdz 12 gadu vecumam, trešā – vispārīgā grupa ar diviem airētājiem. Dalība sacensībās ir bez maksas un ar nepieciešamo inventāru nodrošinās organizatori.

Šogad sacensībām būs pieci posmi, un tiem, kuri piedalīsies visos posmos, sezonas noslēgumā paredzētas balvas. Savukārt kopvērtējumā tiks vērtēti labākie rezultāti trīs posmos, apbalvojot pirmo trīs vietu ieguvējus katrā grupā.

Pirmais posms notiks 21. maijā. Starts ir airēšanas bāzē Pasta salā. Dalībniekiem jāveic apmēram 600 metrus gara distance – iepriekš nav jāpiesakās, un distanci komanda var veikt sev ērtā brīdī laika posmā no pulksten 18 līdz 20. «Šo sacensību mērķis ir sniegt jelgavniekiem iespēju paairēt pa Lielupi tūrisma kanoe laivā, vienlaikus rosinot sportot un pavadīt laiku ārā,» tā I.Bome.

Nākamie posmi paredzēti: 18. jūnijā, 23. jūlijā, 20. augustā un 17. septembrī. «Šogad jaunums ir tāds, ka sacensību dalībniekiem būs iespēja piedalīties treniņnodarbībās mūsu bāzē, kas notiek otrdienu vakaros, kad nav sacensības,» piebilst I.Bome.

Sacensību uzvarētāju apbalvošana plānota 5. oktobrī pulksten 12.30 Zemgales rudens maratona smaiļošanā un kanoe airēšanā laikā.

Sacensības organizē Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs «KC» sadarbībā ar Sporta Servisa centru.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti