Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Mērens vējš, 6.9 m/s no DR
Piektdiena, 2019. gada 6. DecembrisVārda dienu svin: Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

Latvijas čempionāta enduro piektajā posmā paliek otrais

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas mototriālists Andris Grīnfelds nedēļas nogalē startēja Latvijas čempionāta enduro piektajā posmā, kas notika Vidrižos. Pirmo reizi braucot šajā trasē, jelgavnieks savā «E2» klasē izcīnīja 2. vietu, bet Latvijas čempionāta kopvērtējumā joprojām saglabā līdera pozīciju.

«Šī bija pirmā reize, kad braucu Vidrižu trasē, līdz ar to kaut kas jauns, nezināms, bet šķiet, ka tiku galā labi. Tiesa, pieļāvu divas rupjas kļūdas, piedzīvojot nelielus kritienus, kas atstāja iespaidu uz kopējo trases laiku, bet rezultāts ir labs,» atzīst pats sportists, norādot, ka zaudējis Lietuvas labākajam enduro braucējam. Pavisam šajā klasē sacentās septiņi sportisti. Mototriālists atzīst, ka ar katrām aizvadītajām enduro sacensībām jūtas pārliecinātāks par savām spējām.

A.Grīnfelds stāsta, ka trases aplis sacensībās Vidrižos bija aptuveni 20 kilometrus garš, un katram braucējam bija jāveic trīs tādi. «Pārsvarā bija jābrauc pa mežu, neliels posms arī pa mototrasi, bet ātruma tests bija ierīkots smilšu karjerā,» piebilst sportists.

Lai gan Latvijas čempionāta piektajā posmā jelgavnieks izcīnīja 2. vietu savā «E2» klasē, čempionāta kopvērtējumā viņš joprojām ir līderis. Jau šajā nedēļas nogalē, 24. augustā, Ropažos notiks Latvijas čempionāta enduro sestais posms, kas ir noslēdzošais un pēc tā būs zināmi Latvijas čempioni.

Foto: no A.Grīnfelda personīgā arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti