Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Ceturdiena, 2019. gada 21. FebruārisVārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Karatistam Kalvim Kalniņam – Eiropas bronza

Ilze Knusle-Jankevica
Šodien jelgavnieks Kalvis Kalniņš Eiropas karatē čempionātā Serbijā izcīnījis bronzas godalgu svara kategorijā līdz 60 kilogramiem. Lai gan Kalvis nolika savas pērnā gada Eiropas čempiona pilnvaras, ar savu sniegumu šajā čempionātā sportists ir apmierināts.

«Arī šogad man bija iespēja iekļūt čempionāta finālā, bet pusfinālā zaudēju neērtajam maķedonietim Emilam Pavlovam, kuram iepriekš jau biju divas reizes zaudējis. Toties par bronzas cīņu biju pārliecināts,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv stāsta sportists. Cīņā par bronzas medaļu Kalvis tikās ar slovāku Dominiku Imriču un uzvarēja viņu ar rezultātu 2:0. «Galvenais bija nepieļaut rupjas kļūdas un pirmajam paņemt punktu,» atklāj Kalvis, piebilstot, ka kontrolējis visu cīņu.

Eiropas čempionātā K.Kalniņš aizvadīja četras cīņas. Pirmā kārta viņam bija brīva, otrajā kārtā viņš ar 5:2 pārspēja ukraini Oļegu Filipoviču, trešajā kārtā ar 3:0 uzvarēja spāni Matiasu Gomesu Garsiju, pusfinālā ar 2:5 piekāpās Maķedonijas sportistam E.Pavlovam, bet izšķirošajā cīņā par bronzu pārspēja Slovākijas karatistu D.Imriču. «Saspringtākā čempionāta cīņa man bija pret spāni, divkārtēju Eiropas čempionu, ar kuru vienmēr cīņas ir saspringtas,» vērtē sportists.

Jāatgādina, ka K.Kalniņš pērn kļuva par Eiropas karatē čempionu, kas Latvijai bija vēsturisks panākums pieaugušo konkurencē šajā sporta veidā.

Foto: no K.Kalniņa arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti