Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Kalvim Kalniņam pasaules čempionātā – 5. vieta

Ilze Knusle
Šodien Madridē, Spānijā, Jelgavas karatists Kalvis Kalniņš aizvadīja cīņu par pasaules čempionāta bronzu. Diemžēl mūsu sportists ar 4:5 piekāpās Kazahstānas karatistam Darhanam Asadilovam un čempionātu noslēdza 5. vietā svara kategorijā līdz 60 kilogramiem.

«Šoreiz augstā 5. vieta pasaules čempionātā Madridē. Gribētu pateikties visai manai komandai, kas bija man līdzās, un tiem, kuri seko un atbalsta!!! Pateicos Latvijas izlases glavenajam trenerim Rolandam Družokam, dakterim Visvaldim Bebrišam, komandas biedriem Ruslanam Sadikovam, Nikolajam Bodrovam, Latvijas Olimpiskajai vienībai, Jelgavai… un lielākais paldies manai draudzenei Leldei, kura ik sekundi bija kopā ar mani!» savā Facebook.com kontā paziņojis sportists.

«Kalvis, par spīti traumai, cīnījās godam, bet mazliet pietrūka veiksmes. Viens no izšķirošajiem momentiem cīņā bija tiesnešu lēmums pēc sitiena pretiniekam pa galvu piešķirt Kalvim nevis punktu, bet piezīmi,» komentē Latvijas izlases treneris Rolands Družoks. Treneris norāda, ka tagad Kalvim jāārstē roka, jo no 7. līdz 9. decembrim plānots starts A1 sērijas turnīrā Šanhajā. Savukārt nākamā gada mērķi ir Eiropas čempionāts martā un punktu krāšana, lai kvalificētos Eiropas spēlēm jūnijā.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka čempionātu K.Kalniņš sāka trešdien. Viņš izcīnīja trīs uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu, tomēr ieguva tiesības startēt gandarījuma turnīrā. Tajā viņš guva uzvaru un nodrošināja sev iespēju cīnīties par bronzu. Jāpiebilst, ka Kalvis otrajā čempionāta cīņā guva plaukstas traumu, bet, neskatoties uz to, turpināja dalību sacensībās, un izcīnīja 5. vietu. Svara kategorijā līdz 60 kilogramiem startēja 87 karatisti.

Pasaules čempionāts notiek reizi divos gados.

Foto: no K.Kalniņa arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti