Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 3.2 m/s no D-DR
Svētdiena, 2019. gada 17. NovembrisVārda dienu svin: Hugo, Uga, Uģis

Jelgavnieki tekvondo turnīrā izcīna astoņas medaļas

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas sporta hallē aizvadīts atklātais tekvondo turnīrs «Jelgavas tekvondo kauss 2019». 150 dalībnieku konkurencē Jelgavas sporta kluba «Olimpiks» sportisti izcīnīja astoņas medaļas – divas zelta, četras sudraba un divas bronzas.

Sacensību organizators un kluba «Olimpiks» tekvondo treneris Vitālijs Lepins-Žagars stāsta, ka šogad turnīrā piedalījās 150 sportisti no Jelgavas, Rīgas, Rēzeknes, Ogres, Mārupes, Bauskas, Salaspils, Minskas (Baltkrievija) un Tallinas (Igaunija). Jelgavu pārstāvēja 12 jaunieši, kuri trenējas klubā «Olimpiks». «Pavisam kopā bija 14 komandas, un komandu ieskaitē Jelgavas komanda izcīnīja 4. vietu – līdz 3. vietai mums pietrūka vienas sudraba medaļas,» stāsta treneris.

Individuāli visaugstāko rezultātu, izcīnot zelta medaļu, no jelgavniekiem uzrādīja Arturs Polis un Ruslans Lepins-Žagars. 2. vietu turnīrā izcīnīja Sanija Švāne, Sofja Tarasova, Andžela Mamrovska un Romāns Fedoruks. Savukārt 3. vieta – Emīlam Gaidlazdam un Nikam Zilbertam.

«Domāju, ka mani audzēkņi nostartēja ļoti labi, ja ņem vērā, ka mēs jau gatavojamies 2020. gada sacensībām un vairāki jaunieši šajās sacensībās pirmo reizi sacentās vecākā grupā, kurā viņiem būs jāsacenšas tikai nākamgad. Līdz ar to viņiem pretim stājās pieredzējušāki sportisti un cīņas bija grūtākas, bet tā bija lieliska pieredze,» norāda V.Lepins-Žagars.

Sacensības organizēja sporta klubs «Olimpiks» ar Jelgavas Sporta servisa centra atbalstu.

Jāpiebilst, ka nākamās sacensības Jelgavas tekvondo sportistiem gaidāmas 16. novembrī Ventspilī, kur notiks Latvijas čempionāts tekvondo jauniešiem, junioriem un arī pieaugušiem. V.Lepins-Žagars norāda, ka uz to dosies seši vai septiņi Jelgavas sportisti.

Foto: no trenera V.Lepina-Žagara arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti