Meklēšanas forma

Skaidras debesis 20 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no Z
Ceturdiena, 2019. gada 18. JūlijsVārda dienu svin: Rozālija, Roze

Jelgavnieces izcīna medaļas Latvijas čempionātā skvošā

www.jelgavasvestnesis.lv
Nedēļas nogalē Rīgā «Pepsi» skvoša centrā aizvadīts 16. Latvijas čempionāts skvošā, kurā piedalījās arī 11 sportisti no Jelgavas. Margita Bite izcīnīja uzvaru sieviešu amatieru W2 grupā, bet jelgavniece Baiba Lulle – sudraba godalgu sieviešu konkurencē.

Jelgavas Skvoša kluba valdes priekšsēdētāja B.Lulle informē, ka viņa finālā piekāpās nu jau deviņkārtējai Latvijas čempionei un vienīgajai Latvijas profesionālajai skvoša spēlētājai Inetai Mackevičai, kura dzīvo un trenējas Vācijā.

Šis bija B.Lulles desmitais čempionāts pēc kārtas. Kopumā jelgavnieces kolekcijā ir seši Latvijas čempionāta sudrabi, divas bronzas un zelts 2011. gadā. Bronzas medaļu šogad izcīnīja pagājušā gada sudraba medaļniece Liene Rieba, pārspējot jelgavnieci, Latvijas junioru čempioni Elīzu Dombrovsku, kurai šis Latvijas čempionāts noslēdzās ar 4. vietu.  

Medaļu no 11 turnīrā startējušajiem jelgavniekiem izcīnīja arī M.Bite, uzvarot sieviešu amatieru W2 grupā. Uzreiz aiz pjedestāla šajā grupā palika Jelgavas juniore Laura Badūne.

16. Latvijas čempionātā skvošā pamatturnīrā piedalījās 78 spēlētāji – 56 vīrieši un 22 sievietes.

Foto: no B.Lulles arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti