Meklēšanas forma

Skaidras debesis 13 °C Viegls vējš, 1.6 m/s no D
Pirmdiena, 2019. gada 26. AugustsVārda dienu svin: Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Jelgavas komanda nosargā 4. pozīciju

Ilze Knusle-Jankevica
Jelgavas nakts pusmaratonā, kas bija viens no skriešanas seriāla ««Bigbank» skrien Latvija» posmiem, Jelgavas pilsētas skrējēju komanda startēja pilnā sastāvā – uz starta izgāja visi astoņi dalībnieki. Viņu rezultāti jelgavniekiem ļāva komandu kopvērtējumā pēc aizvadītiem pieciem posmiem saglabāt ceturto pozīciju, informē Sporta servisa centra pārstāvis un komandas dalībnieks Edgars Simanovičs.

Īsākajā – piecu kilometru – distancē startēja trīs komandas pārstāvji. Endijs Titomers ar laiku 17,42 minūtes izcīnīja 9. vietu vīriešu kopvērtējumā un 8. vietu savā vecuma grupā. Anastasija Vidončikova ar laiku 19,59 minūtes izcīnīja 5. vietu sieviešu kopvērtējumā un 4. vietu savā vecuma grupā, savukārt Daiga Dābola ar laiku 22,15 minūtes kopvērtējumā ierindojās 15. vietā, bet savā vecuma grupā bija desmitā ātrākā.

10 kilometru distancē arī startēja divi skrējēji. Oskars Stāmers ar laiku 35,34 minūtes vīriešu kopvērtējumā izcīnīja 13. vietu, bet savā vecuma grupā bija sestais ātrākais. Oskars Blaus ar laiku 38,02 minūtes bija 29. ātrākais starp visiem vīriešiem, bet savā vecuma grupā – devītais. Ilze Sermolīte ar laiku 44,38 minūtes ierindojās 12. vietā sieviešu kopvērtējumā un 2. vietā – savā vecuma grupā.

Pusmaratona distancē devās divi sportisti. Salvis Brasavs ar laiku 1:23,16 stundas kopvērtējumā ieņēma 31. vietu starp vīriešiem, esot piektais ātrākais savā vecuma grupā, savukārt E.Simanovičs ar laiku 1:15,02 stundas kopvērtējumā izcīnīja 9. vietu un arī savā vecuma grupā bija devītais.

Skriešanas seriālā atlikuši vēl trīs posmi, bet komandu kopvērtējuma ieskaitē tiks ņemti piecu posmu rezultāti.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti