Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Jelgavas junioru čempionu titulus izcīna viesi

www.jelgavasvestnesis.lv
Aizvadīts Jelgavas junioru čempionāts skvošā. Jelgavnieki četrās vecuma grupās izcīnīja sešas medaļas.

Čempionāta organizatore Baiba Lulle informē, ka čempiona tituls un īpaša dizaina kauss tika izcīnīts vecākajās spēlētāju grupās – BU17/19 zēniem un GU15/19 meitenēm. Zēniem finālā sīvs mačs izvērtās starp junioru čempionu ķekavnieku Jāni Plūmi un jelgavnieku Augustu Ūbeli, kurš piekāpās tikai ar minimālo geimu un punktu starpību piektajā, izšķirošajā, geimā, ļaujot J.Plūmem nosargāt arī pērn iegūto Jelgavas junioru čempiona titulu. Trešais – Aivis Jokums no Pļaviņām.

Meitenēm nupat junioru vecumu pārsniedza līdzšinējā čempione Elīza Dombrovska, tāpēc šogad sacensībās piedalīties nevarēja. Līdz ar to šogad ir jauna čempione – Anna Esiņa no Pļaviņām. Viņa uzvarēja, nepiekāpjoties nevienam nevienā geimā. Uz pjedestāla kāpa arī divas Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolnieces – sudraba medaļu izcīnīja Laura Badūne, bronzas – Hanna Sieka.

BU13/15 grupā jelgavniekiem divas medaļas – zelts Lukasam Kančam, sudrabs Rolandam Skujam. Aiz sevis kā trešo viņi atstāja rīdzinieku Ralfu Vītolu. GU13/iesācēju grupā uzvara Pļaviņu spēlētājai Nikolai Gasperovičai, sudrabs – jelgavniecei Sonorai Liepai, bronza – rīdziniecei Margaritai Sidorovai.

Sacensībās piedalījās 28 spēlētāji.

Jelgavas čempionātu organizēja biedrība «Jelgavas Skvoša klubs» ar Jelgavas Sporta servisa centra atbalstu.

Foto: publicitātes

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti