Meklēšanas forma

Skaidras debesis 20 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no Z
Ceturdiena, 2019. gada 18. JūlijsVārda dienu svin: Rozālija, Roze

Jelgavas junioriem – zelts un sudrabs

Ilze Knusle
Rīgā, «Pepsi» skvoša centrā, aizvadīts Baltijas junioru turnīra 2. posms. Jelgavnieki izcīnīja vienu zelta un vienu sudraba medaļu. «Ja sudraba medaļa bija sagaidāma, tad zelts gan bija liels pārsteigums,» norāda Jelgavas skvoša kluba vadītāja un trenere Baiba Lulle.

Sacensībās piedalījās 36 spēlētāji no Jelgavas, Rīgas, Pļaviņām, Madonas, Ķekavas, Pērnavas, Tartu, Valgas. No mūsu pilsētas bija vislielākā delegācija – 11 skvošisti. Zelta medaļu U 13/15 meiteņu grupā izcīnīja jelgavniece Sonora Liepa, bet sudraba medaļa U 17/19 puišu grupā – jelgavniekam Augustam Ūbelim. «Vecākajā puišu grupā trijnieks gandrīz visās Latvijas mēroga sacensībās ir vienāds, tāpēc Augusta sudraba medaļa bija gaidāma. Savukārt 11 gadus vecās Sonoras uzvara grupā, kurā spēlēja par viņu vecākas meitenes, ir pārsteigums,» teic trenere, piebilstot, ka Augusta grupā startēja 11 sportisti, bet Sonoras grupā – septiņas meitenes.

Trenere arī uzteic jelgavnieces Unu Ulmani un Lauru Badūni, kuras U 17/19 meiteņu grupā izcīnīja attiecīgi 4. un 5. vietu, piekāpjoties tikai Igaunijas sportistēm. «Unai ir 13 gadi, Laurai – 14, un viņas varēja startēt jaunākajā grupā, bet nolēmām, ka vērtīgāk būs sacensties ar spēcīgākām pretiniecēm. Un šajā grupā viņas ir labākās no Latvijas meitenēm,» stāsta B.Lulle.

Jāpiebilst, ka Baltijas junioru turnīram sezonas laikā (no septembra līdz vasarai) ir divi posmi – šosezon pirmais posms notika decembrī. Savukārt nākamās sezonas pirmais posms paredzēts 1. decembrī.

Foto: no B.Lulles arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti