Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 6 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no ZR
Piektdiena, 2019. gada 20. SeptembrisVārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna

Jelgavas Futbola diena – 1. septembrī

Ritma Gaidamoviča
1. septembrī no pulksten 15 FK «Jelgava» sporta bāzē Kārklu ielā 6 jaunie futbolisti, Virslīgas spēlētāji, viņu ģimenes un ikviens jelgavnieks aicināts laiku pavadīt pasākumā «Jelgavas futbola diena 2019». Tajā būs sportiskas komandu saliedēšanas stafetes, kā arī tradicionālā spēle «100 pret 11», kurā 11 FK «Jelgava» Virslīgas futbolisti spēlēs pret 100 bērniem un jauniešiem.

FK «Jelgava» radošais direktors Ainārs Tamisārs stāsta, ka futbola svētkos gaidīti jelgavnieki, kas Zinību dienas pēcpusdienu vēlas pavadīt aktīvi, tuvāk iepazīstot futbolu un FK «Jelgava» sporta bāzi. «Līdzšinējā pieredze rāda, ka šis pasākums vairākus skolēnus pamudinājis pievērsties futbolam nopietnāk un attīstīt savu talantu. Tas arī ir viens no futbola svētku mērķiem,» saka A.Tamisārs.  

Reģistrēšanās pasākumam sāksies pulksten 15, pēc tam būs svētku atklāšanas uzrunas, bet no pulksten 15.45 plānotas draudzības spēles. «Futbola svētku dalībnieki tiks sadalīti komandās, iekļaujot gan bērnus un jauniešus, gan vecākus, gan Virslīgas spēlētājus, un viņi varēs piedalīties dažādās interesantās komandu saliedēšanas stafetēs, tostarp ar futbola elementiem,» stāsta A.Tamisārs, piebilstot, ka stafetes ilgs līdz pulksten 17.15, kad sāksies futbola skolas «Jelgava» svinīgā pirmklasnieku sveikšana. «Ievērojot tradīcijas, arī šogad īpaši sveiksim tos mazos futbolistus, kuri 2. septembrī sāks mācības 1. klasē, un tādu mums šogad ir 30,» piebilst radošais direktors. Bet pulksten 17.30 paredzēta tradicionālā futbola spēle «100 pret 11», kurā Kārklu ielas futbola laukumā tiksies 11 Virslīgas futbolisti un 100 bērni un jaunieši.

«Svētkos būs arī iespēja apskatīt kluba bāzē tapušo lielformāta sienas gleznojumu. To šovasar uzgleznoja Spīdolas Valsts ģimnāzijas audzēkne Laura Vasele, kura pavasarī uzvarēja kluba rīkotajā zīmējumu konkursā,» tā A.Tamisārs. Ieeja pasākumā – bez maksas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti