Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no R-ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Jelgavai – četri Latvijas čempioni boksā

www.jelgavasvestnesis.lv
Nedēļas nogalē Rīgā notika Latvijas čempionāts boksā jauniešiem un skolēniem. Latvijas čempiona titulu izcīnīja četri Jelgavas Cīņas sporta veidu centra (JCSVC) audzēkņi – Deniss Sidorovs, Mārtiņš Kļavinskis, Ruslans Balahovcevs un Markuss Tenčs.

JCSVC treneris Aleksandrs Knohs informē, ka D.Sidorovs kļuva par Latvijas čempionu skolēnu grupā svarā līdz 38,5 kilogramiem. Skolēnu grupā čempiona titulu svarā līdz 64 kilogramiem izcīnīja jelgavnieks M.Kļavinskis, bet R.Balahovcevs kļuva par čempionu svara kategorijā līdz 72 kilogramiem. Bet JCSVC audzēknis Daniils Vocišs skolēnu grupā izcīnīja 3. vietu svarā līdz 50 kilogramiem.

«Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 60 kilogramiem finālā rindā tikās divi mūsu centra bokseri – Markuss Tenčs un Ivis Jass. Skaistā cīņā tomēr precīzāks bija Markuss, izcīnot Latvijas čempiona titulu. Ivis līdz ar to tika pie sudraba medaļas,» stāsta treneris, piebilstot, ka jau šonedēļ M.Tenčs piedalīsies starptautiskā turnīrā Kauņā, kur startēs bokseri no 11 valstīm, un tas būs kārtējais pārbaudījums pirms Eiropas čempionāta Krievijā.

Foto: no trenera A.Knoha arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru