Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 8 °C Viegls vējš, 3.1 m/s no Z-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

Jaunnedēļ – airēšanas sacensības tūrisma kanoe laivās

www.jelgavasvestnesis.lv
20. augustā notiks airēšanas sacensību tūrisma kanoe laivās ceturtais posms, kurā piedalīties aicinātas gan ģimenes, gan draugu kompānijas, veicot aptuveni 600 metru garu distanci Lielupē. Sacensībām nav iepriekš jāpiesakās – komanda distanci var veikt sev ērtā laikā no pulksten 18 līdz 20.

Dalība pasākumā ir bez maksas, un sacensībām nepieciešamo inventāru nodrošinās organizatori. Starts, tāpat kā iepriekš, būs airēšanas bāzē Pasta salā.

Jāpiebilst, ka dalība sacensībās notiek trīs grupās: pirmajā grupā startē divi pieaugušie ar bērniem kā pasažieriem, otrajā – viens pieaugušais un viens bērns līdz 12 gadu vecumam, bet trešā ir vispārīgā grupa ar diviem airētājiem.

Jau aizvadīti trīs sacensību posmi, bet pavisam ir pieci. Tiem, kuri piedalījušies visos posmos, sezonas noslēgumā paredzētas balvas. Savukārt kopvērtējumā tiks vērtēti labākie rezultāti trīs posmos, apbalvojot pirmo trīs vietu ieguvējus katrā grupā. Sacensību pēdējais posms notiks 17. septembrī.

Sacensību uzvarētāju apbalvošana plānota 5. oktobrī Zemgales rudens maratona smaiļošanā un kanoe airēšanā laikā.

Sacensības organizē Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs «KC» sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru