Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Jaunie šorttrekisti gūst pieredzi Lietuvā

www.jelgavasvestnesis.lv.
Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņi nedēļas nogalē Lietuvā startēja šorttreka sacensību «Baltic Cup» trešajā posmā «Lithuania Open 2019». «Šīs bija pirmās sacensības tiem jauniešiem, kuri ar šorttreku nodarbojas tikai kopš septembra. Viņi guva neatsveramu pieredzi,» norāda JLSS šorttreka treneris Endijs Vīgants.

Šorttreka sacensībās kaimiņvalstī Jelgavu pārstāvēja 32 JLSS sportisti, startējot astoņās dažādās vecuma grupās.

Junioru C (14 – 15 gadus veci jaunieši) zēnu grupā vislabāk veicās mūsu Mārim Jānim Šternmanim, kurš kopvērtējumā izcīnīja 5. vieta. Viņš arī divas reizes spēja iekļūt A jeb galvenajā finālā. Jāpiebilst, ka šis ir jelgavnieku komandas sportistu augstākais sasniegums.

Junioru D (12 un 13 gadi) zēnu grupā vislabāk veicās Linardam Reinim Laizānam un Ralfam Bērziņam, attiecīgi 7. un 9. vieta 23 sportistu konkurencē. Linards arī vienreiz aizcīnījās līdz A finālam. Bet Junioru D meiteņu grupā vislabākie rezultāti bija Ancei Grosbergai un Paulai Gelverei, attiecīgi 13. un 14. vieta 32 sportistu konkurencē.

Junioru E (10 un 11 gadi) zēnu grupā augstāko – 6. vietu – izcīnīja Rodrigo Šaudiņš, bet meiteņu grupā augstākais rezultāts no jelgavniekiem Madarai Ginterei, kurai kopvērtējumā 7. vieta 36 dalībnieču konkurencē.

E.Vīgants norāda, ka tiem jauniešiem, kuri startēja Junioru E grupā un arī Junioru F (8 un 9 gadi) un Junioru G (6 un 7 gadi) šīs bija pirmās sacensības ar šorttreka slidām, jo šajā sporta veidā viņi sāka trenēties tikai septembrī. «Mūsu sportisti guva neatņemamu pieredzi un spēja arī pacīnīties ar konkurentiem, kuri šorttrekā trenējas jau vairākus gadus,» piebilst treneris.

Foto: no JLSS arhīva

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Inga attēls

Milzīgs paldies Endijam par ieguldīto darbu gan trenēšanā, gan sacensību laikā!

Pievienot komentāru

Saistītie raksti