Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 8 °C Viegls vējš, 3.1 m/s no Z-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

Gatavojas pasaules čempionātam

Ilze Knusle
Šonedēļ Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) audzēknis Didzis Rudavs aizvada nometni Horvātijā, gatavojoties startam FINA pasaules junioru čempionātam peldēšanā, kas sāksies nākamnedēļ.

FINA pasaules junioru čempionāts peldēšanā notiks no 20. līdz 25. augustam Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā 50 metru baseinā. Latvijas izlase uz Ungāriju dosies 19. augustā.

Plānots, ka Didzis startēs četrās distancēs. «Esmu novērojusi, ka Didzim vajadzīgs laiks, lai iepeldētos – ar katru nākamo distanci viņa rezultāts uzlabojas. Tāpēc šoreiz nolēmām, ka viņš startēs ne tikai savā vadošajā distancē, kas ir 50 metri brasā, bet arī 100 metrus brasā un 50 metrus brīvajā stilā. Vēl Didzis ir pieteikts 50 metros tauriņstilā – šis ir tehnisks stils, kas var atsvaidzināt Didža neseno pleca traumu, tāpēc par šo distanci vēl domājam,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv pastāstīja JSPS trenere Astra Ozoliņa.

Pirmais starts D.Rudavam paredzēts jau pirmajā čempionāta dienā – 20. augustā notiks 100 metru brasa peldējums. 50 metru brīvā stila sacensības tiks aizvadītas 22. augustā, 50 metru tauriņstila peldējumi – 23. augustā, savukārt starts savā vadošajā distancē – 50 metros brasā – plānots 24. augustā.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka šīs ir sportista svarīgākās šīs sezonas sacensības.

Foto: no sportista personīgā arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti