Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Džudistiem panākumi sacensībās Lietuvā

Ritma Gaidamoviča
Lietuvas pilsētā Jonavā sestdien aizvadīts starptautisks džudo turnīrs, kurā piedalījās arī Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) treneres Marinas Mazures audzēkņi. «Šis turnīrs bija ļoti augsta līmeņa, tāpēc esam priecīgi ne tikai par izcīnītajām medaļām, bet arī 5. un 7. vietu,» atzīst trenere M.Mazure.

Starptautiskajā džudo turnīrā Jonavā piedalījās ap 700 džudistu no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Ukrainas un Latvijas. Jelgavu pārstāvēja tikai M.Mazures trenētie džudisti, no kuriem pieci iekļuva labāko trijniekā savā svara kategorijā, izcīnot medaļu.

M.Mazure informē, ka šajās sacensībās vislabāk veicās Denisam Britikovam, kurš izcīnīja 1. vieta svara kategorijā līdz 34 kilogramiem U-12 grupā 46 dalībnieku konkurencē un arī zelta medaļu tajā pašā svara kategorijā U-14 vecuma grupā. Šajā grupā un svara kategorijā sacentās 14 dalībnieki. «Deniss bija stiprākais gan U-12 grupām, gan arī vecāku puišu – U-14 grupā,» piebilst trenere.

Trīs Jelgavas džudisti mājās pārveda bronzas medaļu. 3. vietu svara kategorijā līdz 36 kilogramiem U-12 vecuma grupā deviņu dalībnieču konkurencē izcīnīja Agnese Bojaruna, U-12 vecuma grupā svarā virs 44 kilogramiem – Sofija Losāne, kuras grupā par medaļām cīnījās septiņas meitenes un ar bronzas godalgu šīs sacensības U-12 grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem noslēdzās arī Aleksandram Tuuļam. Viņa pārstāvētajā grupā un svara kategorijā par uzvaru cīnījās 17 dalībnieki.

Trenere norāda, ka, vērtējot to, cik stipri konkurenti stājās pretī mūsu džudistiem, panākums ir arī 5. un 7. vieta. 5. vietu šajās sacensībās izcīnīja Kamilla Jefimova (svarā līdz 48 kilogramiem, U-14 grupā) astoņu dalībnieču konkurencē, Daņila Belihs (līdz 34 kilogramiem, U-12) 46 dalībnieku konkurencē, Dmitrijs Žukausks (līdz 50 kilogramiem, U-12) astoņu dalībnieku konkurencē un Arnolds Losāns (līdz 55 kilogramiem, U-12) desmit dalībnieku konkurencē.

Bet sacensības 7. vietā noslēdzās Kirillam Rozem (līdz 26 kilogramiem, U-10) 34 dalībnieku konkurencē un Raimondam Grigorjevam (līdz 60 kilogramiem, U-16) 18 dalībnieku konkurencē.

Foto: no treneres M.Mazures arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti