Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 15 °C Viegls vējš, 1.6 m/s no A
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Džudisti sākuši cīņu par biļeti uz Eiropas čempionātu

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) džudisti ar panākumiem startējuši starptautiskajās sacensībās «Baltic Judo championships 2019» U-18 un U-21 grupās Rīgā. Mājās pārvestas divas sudraba un divas bronzas medaļas. Jāpiebilst, ka šīs bija vienas no atlases sacensībām Eiropas čempionātam.

Latvijas Džudo federācija informē, ka Baltijas čempionātā piedalījās 183 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Jelgavu pārstāvēja BJSS treneru Kima Usačeva, Gunta Malēja un Marinas Mazures audzēkņi.

U-18 grupā divi jelgavnieki izcīnīja bronzas medaļu – svara kategorijā līdz 55 kilogramiem 3. vieta Vladimiram Ščerbakovam, bet svara kategorijā līdz 73 kilogramiem – Ņikitam Skorbenko. U-21 grupā sudraba medaļu izcīnīja Aleksandrs Lapšins (līdz 73 kilogramiem) un arī V.Ščerbakovs (līdz 55 kilogramiem). «Šīs sacensības ir nozīmīgas ar to, ka jaunieši sāk cīņu par to, kurš Latviju pārstāvēs Eiropas čempionātā un Eiropas Jaunatnes olimpiādē. Vislielākās izredzes no jelgavniekiem ir Vladimiram Ščerbakovam un Ņikitam Skorbenko, taču viņiem vēl priekšā daudz sacensību šosezon. Grūti teikt par Milēnu Rinkeviču, kura nesen guva traumu un šobrīd ir paņēmusi sportā pauzi. Viņa arī sākusi studēt Valsts Policijas koledžā un nav vairs laika tik daudz trenēties,» stāsta jauniešu treneris K.Usačevs.

Jāpiebilst, ka šajā nedēļas nogalē galvaspilsētā notiks Latvijas atklātais džudo čempionāts U-21 vecuma grupai, kurā plānojuši startēt arī Jelgavas džudisti.

Foto: no trenera K.Usačeva arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti