Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Didzis Rudavs iekļūst Jauniešu Olimpisko spēļu pusfinālā

Ritma Gaidamoviča
Šovakar Argentīnā, Buenosairesā, 50 metru distanci brasā 3. Jauniešu Olimpiskajās spēlēs veica Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas peldētājs Didzis Rudavs. Viņš savā peldējumā izcīnīja 4. vietu, bet kopvērtējumā ierindojās 11. vietā, iekļūstot to 16 labāko peldētāju vidū, kuri šonakt sacentīsies pusfinālā.

«Ar savu rezultātu neesmu apmierināts, jo tas ir par nepilnu sekundi ilgāk nekā mans personīgais rekords šajā distancē. Uztraukums pirms starta bija milzīgs. Iespējams, tas arī kaut kā ietekmēja peldējumu, turklāt man startā vēl pēdu sarāva krampī. Trenere sacīja, ka pats sākums esot bijis ļoti slikts,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norādīja Didzis.  

Starts Didzim bija pēc pulksten 17.30 pēc Latvijas laika. Viņš peldēja piektajā peldējumā, kurā ar rezultātu 28,98 sekundes finišēja ceturtais. Tas ir vienpadsmitais labākais laiks Jauniešu Olimpiskajās spēlēs šajā distancē, līdz ar to Didzis iekļuva pusfinālā, kas notiks šonakt. Pusfinālā iekļuva 16 labākie peldētāji, no kuriem astoņi ātrākie peldēs finālā. Jāpiebilst, ka šai distancei bija pieteikti 36 peldētāji.

Foto: no D.Rudava arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Mieru, tikai mieru!  attēls

Turies pusfinālā! Nu jau būs vieglāk! :)

Pievienot komentāru

Saistītie raksti