Meklēšanas forma

Apmācies 3 °C Lēns vējš, 4.9 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 22. NovembrisVārda dienu svin: Aldis, Alfons, Aldris

Budapeštā uzstāda jaunu personīgo rekordu

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēknis Didzis Rudavs šodien Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā notiekošajā FINA pasaules junioru čempionātā peldēšanā 50 metru baseinā aizvadīja otro startu. Viņš 50 metru brīvā stila sacensībās izcīnīja 58. vietu 110 dalībnieku konkurencē, uzstādot jaunu personīgo rekordu.

Didzis distanci veica 24,59 sekundēs. «Ņemot vērā to, ka šī distance īsti nav manējā, jo neesmu brīvā stila speciālists, rezultāts ir diezgan labs. Konkurence bija liela – 110 pasaules labākie peldētāji un es esmu viņiem pa vidu,» pēc starta portālam www.jelgavasvestnesis.lv atzina pats sportists, norādot, ka pēdējo reizi šajā distancē sacensībās startējis 2016. gadā. Šodienas rezultāts ir jauns Didža personīgais rekords.

Peldētāja trenere Astra Ozoliņa atzīst, ka uzrādītais laiks – 24,59 sekundes – ir labs. «Jāņem vērā, ka šo sacensību distanci Didzis veica tikai, lai papildu trenētos savai vadošajai distancei, kurā sacensības notiks sestdien. Ir svarīgi, lai viņam izdodas patrenēties katru dienu, jo tā viņš labāk iepeldas. Pats Didzis atzina, ka šodien pietrūka izturība, lai noturētu tempu līdz beigām,» norāda trenere.

Rīt, 23. augustā, D.Rudavs aizvadīs trešo startu – piedalīsies 50 metru tauriņstila peldējumā, bet 24. augustā viņš piedalīsies 50 metru brasa peldējumā, kas ir viņa vadošā distance.

Foto: no personīgā arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja V.S. attēls

Malacis! Lai vinam veicas 50 brass.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti