Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 1 °C Mērens vējš, 7.7 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 22. NovembrisVārda dienu svin: Aldis, Alfons, Aldris

Apbalvo ātrākos pilsētas skrējējus (papildināta)

Anastasija Miteniece
Ievērojot tradīciju īpaši izcelt pilsētas ātrākos skrējējus, Jelgavas nakts pusmaratona noslēgumā apbalvoti ne vien katras distances ātrākie seši dalībnieki absolūtajā vērtējumā, bet arī seši ātrākie jelgavnieki.

Atkārtojot pērnā gada debiju, piecu kilometru distanci no jelgavniekiem visātrāk veica Anastasija Vidončikova (21 minūtē 25 sekundēs) un Endijs Titomers (17 minūtēs 40 sekundēs). «Ar savu rezultātu šogad neesmu apmierināta – pērn man veicās krietni labāk. Tomēr šogad arī neuzstādīju augstus mērķus. Patiesībā, piedalījos tikai tāpēc, ka pusmaratons notika Jelgavā. Man ļoti patīk šī pasākuma atmosfēra mūsu pilsētā – visapkārt tumšs, izgaismota tikai trase, apkārt ģimene un draugi,» tā A.Vidončikova. Arī E.Titomers vērtē, ka šogad nav apmierināts ar sasniegto rezultātu. «Prioritātes ir nedaudz pamainījušās, treniņiem neatliek tik daudz laika kā kādreiz un tas uzreiz atspoguļojas rezultātos – noskrēju labāk nekā pirms gada, bet sliktāk nekā pusmaratonā pirms četriem gadiem,» vērtē E.Titomers, uzsverot, ka šobrīd regulāri intensīvi treniņi izpaliek, tādēļ distancē bija jūtams fizisks nogurums.

Desmit kilometru distanci šoreiz visātrāk no Jelgavas skrējējiem veica Anastasija Geraseva (41 minūtē 26 sekundēs) un Oskars Blauss (39 minūtēs 14 sekundēs) . «Pusgadu netrenējos, jo biju guvusi traumu un skriet atsāku tikai jūnijā. Nomainīju arī treneri – sāku strādāt ar Ilonu Marheli – un šo pirmo mēnesi pēc pārtraukuma tikai pamazām atgriežos «uz strīpas». Neskatoties uz ilgu pauzi, mans rezultāts pusmaratonā ir samērā labs – šoreiz sanāca pārspēt arī personīgo rekordu,» tā A.Geraseva. Viņa norāda, ka distancē starp sievietēm veidojās spēcīga konkurence, un finiša taisnē bija jūtams spēku izsīkums. «Lielākās konkurentes bija lietuviešu skrējējas. Lai gan man sanāca viņas panākt aptuveni distances pusceļā – finišā taisnē viņas bija nepārspējamas,» rezumē sportiste, uzverot, ka tuvākais viņas mērķis šobrīd ir gatavošanās maratonam Vācijā.

Savukārt pusmaratona distancē ātrākie jelgavnieki bija Sandra Platā un Oskars Stāmers. «Noskrēju ļoti labi un laboju savu rekordu uz stundu 38 minūtēm un 57 sekundēm. Trase bija viegla, noskaņojums – pareizais un viss izdevās,» stāsta S.Platā, kura pusmaratonā piedalās jau trešo gadu. Savukārt O.Stāmers, kurš skrējienu paveica stundā 18 minutēs un 50 sekundēs, atzīst, ka pasākumā sākotnēji gatavojās 10 kilometru skrējienam, bet pēdējā brīdī tomēr pieņemts lēmums skriet pusmaratonu. «Trase kopumā bija ļoti pateicīga – bija vien divi 180 grādu pagriezieni, kur vienmēr jābūt uzmanīgiem, lai saglabātu tempu. Iepriecināja arī trases posms pie Zemgales Olimpiskā centra – skriet pa mīksto segumu pēc asfalta bija ļoti patīkami,» tā viņš, uzsverot, ka konkurence šajā distancē bija sīva.

Jāpiebilst, ka šobrīd tiek apkopoti arī Sporta servisa centra komandas rezultāti, kuras sastāvā šogad bija iekļauti A.Geraseva, Ilze Sermolīte, Daiga Dābola, O.Blauss, O.Stāmers un E.Titomers.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti