Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

«Alnis» aicina piedalīties nakts orientēšanā

Ritma Gaidamoviča
Orientēšanās klubs «Alnis» ceturtdien, 27. septembrī, pulksten 20 aicina orientēšanās sporta cienītājus piedalīties nakts orientēšanās seriāla «Alnis 2018» pirmajā posmā Langervaldes mežā.

OK «Alnis» pārstāve Māra Bolšteina stāsta, ka šīs ir atklātās sacensības un piedalīties tajās var jebkurš bez vecuma ierobežojuma. «Jaunāko paaudzi – līdz 12 gadiem – palaidīsim trasē ātrāk, lai ātrāk finišē, bet pieaugušie jau startēs līdz ar tumsas iestāšanos,» stāsta M.Bolšteina, piebilstot, ka dalībnieki varēs izvēlēties vienu no trim piedāvātajām distancēm, kas atšķirsies ar meklējamo kontrolpunktu daudzumu.

Sacensības notiks šādās grupās: SB un VB (2008. gadā dzimuši un jaunāki bērni), SJ un VJ (2004. gadā dzimuši un jaunāki jaunieši), S un V (atklātās grupas), SS un VS (seniori, dzimuši no 1983. līdz 1964. gadam), SSS un VSS (superseniori, kuri dzimuši 1963. gadā un vecāki).

Jāpiebilst, ka nakts orientēšanās sacensībām «Alnis 2018» būs pavisam trīs kārtas: 1. kārta – 27. septembrī pulksten 20 (starts – pie ieejas Langervaldes mežā no Garozas ielas puses), 2. kārta – 4. oktobrī pulksten 20 ar startu no Jelgavas novada Sporta centra Aviācijas ielā 8, 3. kārta – 11. oktobrī pulksten 20 ar startu Pasta salā.

Sīkāku informāciju par OK «Alnis» rīkotajām nakts sacensībām var iegūt mājaslapā www.alnis.id.lv.

Foto: no OK «Alnis» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti