Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 14 °C Mērens vējš, 7.9 m/s no R-DR
Svētdiena, 2019. gada 15. SeptembrisVārda dienu svin: Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra

Aizvadīts pēdējais pasaules kausa posms šorttrekā

Ilze Knusle
Itālijas pilsētā Turīnā aizvadīts pēdējais pasaules kausa posms šorttrekā. Tajā startēja arī divi Jelgavas slidotāji – Endijs Vīgants (attēlā) un Reinis Bērziņš, kuri slidoja gan individuālajās distances, gan stafetē.

Abi Jelgavas sportisti Turīnā startēja 500 un 1000 metru distancēs. Katrā disciplīnā piedalījās ap 60 sportistu. 500 metros Reinis izcīnīja 30. vietu, bet Endijs tika diskvalificēts, savukārt 1000 metros diskvalificēts tika Reinis, bet Endijs izcīnīja 48. vietu. «Savus startus vērtējam pieticīgi – noteikti varējām labāk. Sarūgtinājums ir arī par diskvalifikācijām,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda E.Vīgants.

Abi puiši kopā ar ventspilniekiem Robertu un Kārli Krūzbergiem startēja arī stafetē, izcīnot 13. vietu starp 18 komandām. Jāpiebilst, ka tas bija septītais labākais rezultāts starp Eiropas komandām.

Marta sākumā Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā norisināsies pasaules čempionāts šorttrekā, bet Latvijas izlases sastāvs tam vēl nav nosaukts. Zināms vien tas, ka E.Vīgants pasaules čempionātā nestartēs, jo tajā laikā piedalīsies pasaules ziemas universiādē Krievijas pilsētā Krasnojarskā.

Foto: no E.Vīganta arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti