Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Airētāji Latvijas junioru čempionātā izcīna četras medaļas

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) airētāji nedēļas nogalē ar panākumiem startēja Latvijas čempionātā (LČ) junioriem B grupā (2002. gadā dzimuši un jaunāki). Par Latvijas čempionu akadēmiskajā airēšanā vieniniekiem 1500 metros kļuva jelgavnieks Mārcis Izkalns, kurš otru čempiona titulu izcīnīja pārī ar Kristapu Kārkli 1500 metros divniekiem.

BJSS trenere Agita Puriņa stāsta, ka Latvijas čempionātā airēšanā B grupā Jūrmalā nedēļas nogalē piedalījās seši jelgavnieki. «Rezultāti čempionātā ir ļoti labi – mums ir četras medaļas, tostarp divas zelta,» stāsta trenere A.Puriņa.

Zelta medaļu LČ junioriem 1500 metros vieniniekiem izcīnīja M.Izkalns. Viņš otru čempiona titulu izcīnīja pārī ar kolēģi K.Kārkli 1500 metru distancē. Bet jelgavniece Kristīne Bumbiere šo čempionātu 1500 distancē vieniniekos noslēdza 2. vietā. Savukārt BJSS meiteņu četrinieks – K.Bumbiere, Līva Laiviņa, Ieva Kellija Meiere un Anete Barovska – čempionātā izcīnīja bronzas godalgu 1500 metros.

«Patīkams pārsteigums ir Kristīnes sudrabs 1500 metros meitenēm. Es klusībā cerēju, ka varbūt viņa aizsniegsies līdz medaļai, un viņai izdevās iegūt sudrabu. Tāpat man ir liels prieks, ka pēc ilgiem laikiem Jelgavai atkal ir spēcīgs meiteņu četrinieks, kuram vēl ir, uz ko tiekties. Meitenes es sportiskas, var labi startēt un domāju, ka panākumi neizpaliks,» saka trenere.

Jau šajā nedēļas nogalē Jūrmalā notiks Latvijas čempionāts airēšanā pieaugušajiem. Plānots, ka uz to dosies K.Bumbiere, M.Izkalns un K.Kārklis un vēl septiņi jelgavnieki.

Foto: no treneres A.Puriņas arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti