Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

Airētājam Robertam Lagzdiņam 14. vieta Eiropas čempionātā

Ilze Knusle-Jankevica
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) airētāji debitējuši Eiropas čempionātā pieaugušajiem. Labāko rezultātu uzrādīja perspektīvais kanoists Roberts Lagzdiņš, kurš 1000 metros vieniniekiem izcīnīja 14. vietu.

«Roberts savā pusfinālā ļoti labi nobrauca. Ņemot vērā, ka kopā ar Robertu šajā braucienā startēja arī trīs olimpisko spēļu finālisti, Roberts cīnījās godam un zaudēja viņiem tikai pašā finālā,» par čempionātu stāsta BJSS treneris Sergejs Bobkovs. R.Lagzdiņš iekļuva B finālā, kur finišēja piektais, kopvērtējumā izcīnot 14. vietu. «Lai gan nomināli augstāku vietu izcīnīja mūsu sportiste Jūlija Gutova, kurai 500 metros vieniniekiem ir 10. vieta, uzskatu, ka labākais rezultāts šajā čempionātā tomēr ir Robertam, jo sieviešu kanoe konkurence nav tik liela,» norāda treneris, piebilstot, ka 200 metros vieniniekiem J.Gutova izcīnīja 17. vietu.

«Gatavošanās posms Eiropas čempionātam nebija tas labākais – jaunieši beigs skolu, ir eksāmenu laiks. Trenējāmies tikai reizi dienā, tādēļ nav sasniegta labākā fiziskā kondīcija, bet čempionātā startēja sportisti, kuriem treniņi ir trīsreiz dienā. Cīnīties ar šādiem konkurentiem fiziski ir grūti,» tā S.Bobkovs, uzteicot Roberta psiholoģisko noturību un neskatīšanos uz autoritātēm.

Eiropas čempionātā debitēja arī BJSS smaiļotājs Roberts Altmanis, kurš startēja 500 metros vieniniekiem, bet pusfinālā neiekļuva.

Jāpiebilst, ka visi trīs sportisti, kuri pārstāvēja Jelgavu Eiropas čempionātā, ir dzimuši 1999. gadā.

Šīs nedēļas nogalē notiks Latvijas čempionāts junioriem un U-23, kurā notiks atlase uz pasaules junioru un U-23 čempionātu.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti