Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

«Biolars/Jelgava» piecos setos zaudē «DU»

Ilze Knusle
Šodien pirmo spēli «Credit24» meistarlīgā aizvadīja vīriešu volejbola komanda «Biolars/Jelgava», Jelgavas sporta hallē uzņemot «Daugavpils universitātes» («DU») volejbolistus. Lai gan pirmajos divos setos pārāki bija Jelgavas volejbolisti, spēlē ar 3:2 uzvaru svinēja viesi.

Pirmajos divos setos Jelgavas komanda rādīja diezgan solīdu sniegumu, izcīnot uzvaras ar 25:22 un 25:21. Trešo setu labāk iesāka viesi un noturēja to līdz beigām, svinot uzvaru setā ar 25:20. Ceturtā seta sākumā «Biolars/Jelgava» volejbolistiem izdevās uzkurināt skatītājus, iedzenot naglu «DU» laukuma pusē pie paša tīkla un izcīnot sesto punktu – uz tablo tobrīd rādīja 6:3. Vēlāk neapmierinātību ar tiesnešu lēmumu pauda jelganieku spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis, par ko viņam tika parādīta dzeltenā kartīte. Mirkli vēlāk ar sarkano kartīti tika novērtēta cita jelgavnieku volejbolista Aigara Sniedzāna reakcija, atrodoties laukuma malā. «Saskaņā ar volejbola noteikumiem – ja kādam no komandas spēlētājiem ir piešķirta dzeltenā kartīte, par nākamo pārkāpumu uzreiz tiek piešķirta sarkanā kartīte un atdots punkts pretiniekiem. Šī situācija mums bija tāds kā lūzuma punkts,» pēc spēles komentēja «Biolars/Jelgava» menedžeris Andrejs Jamrovskis, piebilstot, ka spēlētājiem vēl jāmācās no bedrēm tikt ārā ātrāk. Ceturto setu jelgavnieki zaudēja ar 21:25 un arī piektajā piekāpās «DU» volejbolistiem ar 15:17.

«Žēl, protams, ka sezonu sākām ar zaudējumu, jo bija iespējams šo spēli uzvarēt. Tomēr tas izskaidrojams ar to, ka gatavošanās posmā komanda neaizvadīja nevienu pārbaudes spēli un volejbolisti vēl nav kārtīgi saspēlējušies, bet komandā vairāk nekā puse spēlētāju ir mainījušies,» vērtē A.Jamrovskis. Viņš piebilst, ka komanda pie viena un tā paša spēlētāju novietojuma laukumā divos setos zaudēja vairākus punktus pēc kārtas, un šī situācija pēc spēles tika analizēta un pārrunāta. «Cerams, ka puiši apdomās savas kļūdas,» piebilst «Biolars/Jelgava» menedžeris.

Jau rīt, 7. oktobrī, «Biolars/Jelgava» aizvadīs nākamo «Credit24» meistarlīgas spēli, pulksten 14 Jelgavas sporta hallē tiekoties ar pērnā gada Latvijas čempioniem «Jēkabpils lūšiem».

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Video: Māris Martinsons

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti