Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 6 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no ZR
Piektdiena, 2019. gada 20. SeptembrisVārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna

Vēlreiz izcīna 4. vietu

Ilze Knusle
Vēl pirms došanās uz Eiropas spēlēm aizvadītajā nedēļas nogalē 3x3 basketbola komanda «Ventspils Ghetto» ar BK «Jelgava/LLU» spēlētāju Armandu Seņkānu sastāvā aizvadīja FIBA pasaules tūres atlases sacensības «Lipik Challenger» Horvātijā, kur izcīnīja 4. vietu.

Tā kā mūsu komanda starptautiskā mērogā sāka startēt nesen, tai nav sakrāti pietiekami daudz ranga punktu, lai sacensībās varētu iesaistīties no pamatturnīra – jāpiedalās arī kvalifikācijas kārtā. «Kvalifikācijas kārtu pārvarējām samērā viegli, izcīnot pirmo vietu savā grupā. Pamatturnīrā spēlējām ar čehiem, kurus uzvarējām, un krieviem, kuriem zaudējām. Šo komandu savstarpējā spēlē pārāki bija čehi, līdz ar to katrai komandai bija pa vienai uzvarai un tika ņemta vērā gūto punktu statistika. Mēs bijām guvuši visvairāk punktu – 33 – un līdz ar to uzvara grupā tika piešķirta mums,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv stāsta A.Seņkāns. Viņš piebilst, ka čehi bija guvuši 32 punktus, bet krievi – 31 punktu.

Izslēgšanas turnīru komanda sāka ar 20:13 pār Japānas komandu «Utsunomiya», savukārt pusfinālā tikās ar Serbijas «Vrbas». «Spēles sākumu mēs izgāzām, un pēc tam vairs nespējām rezultātu izlīdzināt,» norāda A.Seņkāns. Latvieši zaudēja ar 12:21.

Turnīrā nebija plānota spēle par 3. vietu, tādēļ pusfinālā zaudējušo komandu – «Ventspils Ghetto» un Serbijas «Novi Sad» – vietu sadalījums tika noteikts pēc spēļu rezultātiem un komandu statistikas šajā turnīrā. Serbi līdz pusfinālam nebija piedzīvojuši nevienu zaudējumu, bet latviešiem bija viens zaudējums grupu turnīrā, tādēļ serbi tika ierindoti 3. vietā, bet latvieši – 4. vietā.

Latvijas komandā spēlēja Armands Ginters, A.Seņkāns, Mārtiņš Šteinbergs, Roberts Pāže.

Foto: «Ghetto basket»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti