Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 6 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no ZR
Piektdiena, 2019. gada 20. SeptembrisVārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna

Jelgavnieks ar komandas biedriem izcīna ceļazīmi uz Eiropas kausa finālu

www.jelgavasvestnesis.lv
Nedēļas nogalē Rīgā Grīziņkalnā notika 3x3 basketbola Eiropas kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrs. Vienu no divām ceļazīmēm vīriešu grupā uz Eiropas kausa finālu Ungārijā, kas notiks no 30. augusta līdz 1. septembrim, izcīnīja Latvijas komanda, kuras sastāvā ir arī jelgavnieks basketbolists Edgars Krūmiņš.

Kvalifikācijas turnīrā, kas norisinājās Rīgā, vīriešu konkurencē ceļazīmi uz finālsacensībām izcīnīja Latvijas un Polijas 3x3 basketbolisti, sievietēm labākās bija Itālijas un Polijas pārstāves, informē «Ghetto Games» organizatoru komanda.

Latvijas kvartets – Nauris Miezis, Agnis Čavars, E.Krūmiņš un Kārlis Pauls Lasmanis – sestdien, 29. jūnijā, Eiropas kausa kvalifikācijas sacensības sāka ar divām uzvarām divās spēlēs. Mūsu komanda ar 21:17 pārspēja Melnkalnes komandu un ar rezultātu 21:7 tika sagrauta Gruzija.

Līdz ar to Latvijas izlase iekļuva finālgrupā, kur trīs komandas cīnījās par divām ceļazīmēm uz finālturnīru Debrecenā, kas notiks no 30. augusta līdz 1. septembrim.

Finālgrupas pirmajā spēlē Latvija ar 22:11 uzvarēja Itāliju, bet nākamajā mačā arī Polija pārspēja Itālijas 3x3 basketbolistus – rezultāts 21:14. Līdz ar to bija skaidrs, ka pēc diviem mēnešiem uz Ungāriju dosies Latvija un Polija. Tāpēc Rīgas kvalifikācijas turnīra pēdējais mačs kļuva tikai par formalitāti, kurā abu valstu spēlētāji izklaidēja līdzjutējus. Tomēr spēlē Latvijas komanda uzvarēja Poliju ar 21:13.

Par Eiropas kausa izcīņas Rīgas kvalifikācijas turnīra vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīti sacensību labāko izlašu pārstāvji – latvietis N.Miezis un itāliete Raelina Marija D'Alija.

Foto: Alex Puskin

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti