Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Edgars Krūmiņš spēlēs Eiropas kausa izcīņas turnīrā

Ilze Knusle-Jankevica
Latvijas 3x3 basketbola izlase ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā izcīnījusi ceļazīmi uz Eiropas kausa izcīņas turnīru, kas 14.–16. septembrī notiks Bukarestē.

Latvijas izlase – E.Krūmiņš, Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis un Agnis Čavars – turnīrā Francijā bija izlikti ar otro numuru. Mūsu komanda B grupas turnīrā ar 20:19 pieveica Melnkalnes vienību (izlikta ar 10. numuru), bet otrajā – ar 17:12 pieveica Turcijas basketbolistus (izlikti ar 7. numuru), izcīnot pirmo vietu grupā, informē Latvijas Basketbola savienība. Izšķirošajā spēlē par ceļazīmi uz finālturnīru Latvijas izlase pārspēja Izraēlas komandu – 21:17. Edgars šajā spēlē ar četriem tālmetieniem komandai deva 8 punktus.

«Sajūtas ir lieliskas – tas vien ir ko vērts, ka tu reprezentē savu valsti Latviju, man ta sir liels gods un lepnums. Un, ja izdodas sasniegt nospraustos mērķus, kas šoreiz bija kvalificēties Eiropas kausa izcīņai, tad gandarījums ir vēl lielāks,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda E.Krūmiņš. Viņš gan piebilst, ka paveikta vien kripatiņa un viss smagākais darbs ir vēl priekšā. «Protams, ir lietas, pie kā piestrādāt, un līdz septembrim centīsimies tās pieslīpēt, lai uz Eiropas kausa izcīņu dotos pēc iespējas labākā formā.»

Vēl ceļazīmi uz Eiropas kausa izcīņu ieguva Krievija, Beļģija un Francija. Iepriekš kvalifikācijas turnīrā Andorā ceļazīmes uz finālu jau nopelnīja Slovēnija, Ungārija un Šveice. Vēl viens kvalifikācijas turnīrs Bukarestē noslēgsies šodien, 1. jūlijā.

Jāatgādina, ka pērn Latvijas izlase izcīnīja Eiropas kausu.

Foto: no komandas arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti