Meklēšanas forma

Apmācies -5 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

BK «Jelgava/LLU» šosezon pirmais «triple double»

Ilze Knusle
BK «Jelgava/LLU» šovakar izbraukumā ar 112:68 pārspēja «Rīga/KP BA/DSN». Šajā spēlē pirmo reizi šosezon kāds no mūsu komandas spēlētājiem – Kalvis Krūmiņš – sasniedza «triple double».

Lai gan spēles rezultātu atklāja mājinieki, jelgavnieki visai drīz atspēlējās un izvirzījās vadībā, ar katru spēles minūti audzējot savu pārsvaru – komandas 1. ceturtdaļu noslēdza ar rezultātu 12:29 par labu jelgavniekiem. Otrajā ceturtdaļā divas minūtes neviena no komandām nespēja gūt punktus, bet pirmie grozu atslēdza mājinieki. Ceturtdaļas laikā viņiem izdevās pietuvoties līdz mīnus 9 punktiem, tomēr jelgavnieki savu pārsvaru noturēja, un komandas lielajā pārtraukumā devās ar rezultātu 37:49 BK «Jelgava/LLU» labā. Trešajā ceturtdaļā jelgavnieki lauza sistēmu un bija pirmie, kas guva punktus. Trešajā minūtē jelgavnieku pārsvars bija jau plus 21, vēl pēc divām minūtēm – plus 30. Noslēdzoties ceturtdaļai, rezultāts uz tablo rādīja 52:84 par labu viesiem. Pēdējā ceturtdaļa bija tikai formalitāte, jo pretinieki nopietnu pretestību vairs nespēja izrādīt, un spēle noslēdzās ar rezultātu 68:112 jelgavnieku labā.

«Esmu apmierināts ar spēli un rezultātu, un tas ir likumsakarīgs, ņemot vērā, ka pretī mums bija jaunieši. Tāpēc galvenais uzdevums šajā spēlē mums bija atstrādāt dažādas pikenrola sadarbības,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda BK «Jelgava/LLU» galvenais treneris Gatis Justovičs, piebilstot, ka šāda spēle ļauj spēlētājiem atgūt un nostiprināt pārliecību. Viņš uzteic Kalvi Krūmiņu, kurš guva «triple double» – guva 15 punktus, esot trešais rezultatīvākais komandā, izcīnīja 10 atlecošās bumbas un atdeva 14 rezultatīvas piespēles. Viņš šosezon ir pirmais BK «Jelgava/LLU»  spēlētājs, kuram šosezon tas izdevies.

Jelgavnieku rindās rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Andris Justovičs, 16 punkti – Reinim Avotiņam.  

Nākamā Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas spēle BK «Jelgava/LLU» būs 2. novembrī pulksten 20 Jelgavas sporta hallē pret «Līvānu stiklu».

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti