Meklēšanas forma

Neliels lietus 18 °C Viegls vējš, 2 m/s no A
Svētdiena, 2019. gada 16. JūnijsVārda dienu svin: Justīne, Juta

BK «Jelgava/LLU» sakauj Valmieras komandu

Ilze Knusle
Šovakar otro uzvaru otrajā kārtā izcīnīja BK «Jelgava/LLU», kas izbraukumā tikās ar BK «Valmiera Glass/ViA 2». Jelgavnieki uzvarēja ar 22 punktu pārsvaru – 103:81.

Spēles sākumā vadībā izvirzījās mājinieki, bet pirmās ceturtdaļas vidū rezultāts uz tablo izlīdzinājās. Kādu brīdi vadība pārgāja no vienas komandas pie otras pēc katra izpildīta metiena, tomēr jelgavniekiem izdevās iekrāt pārsvaru un ceturtdaļu noslēgt ar plus 6 punktiem – 25:19. Tas izrādījās izšķirošs brīdis, jo vidzemnieki vairs nespēja apturētJelgavas ātrvilcienu, kas uzņēma apgriezienus – otrā ceturtdaļa noslēdzās ar plus 20 jelgavniekiem – 55:35, trešā ceturtdaļa – ar plus 27 punktiem (85:58) un spēle – ar plus 22 punktiem (103:81).

Jelganieku komandā rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Andris Justovičs, 20 punktus guva Armands Seņkāns, pa 15 punktiem – Salvis Mētra un Kalvis Krūmiņš, 13 punktus – Jānis Bērziņš.

 «Kamēr iekustējāmies, pirmās piecas spēles minūtes rezultāts bija līdzīgs, bet pēc tam pārņēmām vadību. Tā bija brīva skrien un met spēle, un mums visās pozīcijās bija vairāk spēka un pieredzes. Arī kļūdu, neskatoties uz to, ka spēle bija ātra, mums maz,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norādīja «Jelgava/LLU» galvenais treneris Gatis Justovičs. Viņš piebilda, ka šovakar komanda spēlēja ar īso sastāvu un ierobežotiem resursiem, jo abi garie spēlētāji šodien komandai nevarēja palīdzēt, savukārt Uldis Feldmanis vēl atlabst pēc traumas. «Uzvara mums sagādāja pozitīvas emocijas pirms svētkiem. Un visas komandas vārdā gribētu ikvienam novēlēt priecīgus Ziemassvētkus un stipru veselību!» tā G.Justovičs.

Savukārt komandas kapteinis S.Mētra papildina: «Lai šie svētki būtu labs restarts jaunajam gadam! Un lai uz mūsu mājas spēlēm nāktu vairāk skatītāju un mūs atbalstītu – Jelgavā taču ir senas basketbola tradīcijas –, un varu garantēt, ka basketbols būs labs!»

Nākamā spēle jelgavniekiem būs izbraukumā 29. decembrī pulksten 12 pret «LU/BS Rīga».

Foto: no BK «Jelgava/LLU» arhīva/Raimonds Subatovičs  

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti