Meklēšanas forma

Neliels lietus 18 °C Viegls vējš, 2 m/s no A
Svētdiena, 2019. gada 16. JūnijsVārda dienu svin: Justīne, Juta

BK «Jelgava/LLU» piekāpjas LU basketbolistiem

Ilze Knusle
2018. gada pēdējo spēli aizvadījis BK «Jelgava/LLU», izbraukumā ar rezultātu 79:87 piekāpjoties «LU/BS Rīga».

Spēles rezultātu atklāja jelgavnieki, tomēr pretinieki drīz vien rezultātu izlīdzināja, un tālāk spēle ritēja punkts punktā. Nepilnas divas minūtes līdz pirmās ceturtdaļas beigām jelgavnieki bija iekrājuši nelielu – 5 punktu – pārsvaru, bet mājinieki realizēja vienu no diviem soda metieniem, iemeta precīzu tālmetienu, izcīnīja atlēkušo bumbu uzbrukumā, ko pārvērta divos punktos, un ceturtdaļu noslēdza vadībā – 19:18.

Otrās ceturtdaļas sākumā punktus guva tikai jelgavnieki, piespiežot pretinieku treneri izmantot minūtes pārtraukumu. Pēc tā vairākas veiksmīgas epizodes mājiniekiem un pārņemta vadība, kas savukārt lika izmantot minūtes pārtraukumu BK «Jelgava/LLU» galvenajam trenerim Gatim Justovičam. Īsā laikā mājinieku pārsvars sasniedza jau 10 punktus, un G.Justovičs pieprasīja vēl vienu pārtraukumu, pēc kura spēles gaitu izdevās normalizēt – ceturtdaļa un līdz ar to arī puslaiks noslēdzās ar mīnus 2 – 38:36.

Trešo ceturtdaļu ar vairākiem precīziem uzbrukumiem iesāka mājinieki, panākot 10 punktu pārsvaru – 51:41. Jelgavniekiem izdevās starpību samazināt uz pusi, bet rīdzinieki atkal panāca deviņu punktu pārsvaru. Pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 63:57, jelgavniekiem esot iedzinējos ar 6 punktiem.  

Pēdējo ceturtdaļu abas komandas iesāka ar precīziem tālmetieniem, bet drīz vien mājinieku pārsvars sasniedza 11 punktus. Pēc «Jelgava/LLU» kapteiņa Salvja Mētras astoņiem gūtiem punktiem un vēl precīza Armanda Seņkāna trīspunktu metiena rezultāts uz tablo bija neizšķirts – 71:71. Spraigā spēles galotnē pārāki tomēr izrādījās rīdzinieki, svinot uzvaru spēlē ar 87:79.

Jelganieku komandā rezultatīvākais ar 32 punktiem bija A.Seņkāns, 23 punktus guva S.Mētra, 10 – Kalvis Krūmiņš.

 «Nedrīkstējām tik tālu ielaist spēli, lai pēdējā ceturtdaļā visu laiku būtu jāatspēlējas, bet kopumā šī spēle raksturo visu mūsu šīs sezonas pirmo pusi – kā pa kalniem. Trūkst stabilitātes. Nu, nevar divatā – Armands un Salvis – uzvarēt spēli, ja pārējie nepalīdz! Turklāt šoreiz mums bija arī īss soliņš – nespēlēja Andris Justovičs, Reinis Avotiņš un Uldis Feldmanis, savukārt vēl divi spēlētāji bija pēc slimības,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norādīja «Jelgava/LLU» galvenais treneris G.Justovičs. Viņš papildina, ka spēles sākumā jelgavnieki pienācīgi nenovērtēja pretiniekus, kuriem ir plašs spēlētāju resurss, ļaujot sūtīt laukumā konkrētajā brīdī labākos. «Domāju, ka «LU/BS Rīga» visiem būs neērts pretinieks,» vērtē G.Justovičs.  

Nākamā spēle jelgavniekiem būs 7. janvārī pulksten 20 Jelgavas sporta hallē pret «Gulbenes bukiem». Arī 11. janvārī jelganiekiem būs spēle mājās.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti