Meklēšanas forma

Apmācies -5 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

BK «Jelgava/LLU» piekāpjas Līvānu basketbolistiem

Ilze Knusle
BK «Jelgava/LLU» šovakar Jelgavas sporta hallē uzņēma «Līvānu stikla» basketbolistus. Četras sekundes pirms spēles beigām aizmetot garām trīspunktu metienu, jelgavnieki diemžēl atzina pretinieku pārākumu ar rezultātu 86:87.

Spēle iesākās līdzīgi, bet pirmās ceturtdaļas otrajā pusē vadībā izvirzījās viesi un noturēja pārsvaru līdz pat ceturtdaļas beigām – tā noslēdzās ar rezultātu 20:21 Līvānu komandas labā. Otrās ceturtdaļas sākumā jelgavniekiem izdevās atgūt vadību, bet uz īsu brīdi, tomēr mājiniekiem izdevās ceturtdaļu noslēgt ar četru punktu pārsvaru – 43:39. Trešās ceturtdaļas vidū viesi atkal pārņēma vadību un palielināja pārsvaru pat līdz 8 punktiem, bet, dodoties pārtraukumā, jelgavnieki bija iedzinējos ar mīnus 7 punktiem – 60:67. Ceturtajā ceturtdaļā jelgavnieki sāka pakaļdzīšanos, un trīs minūtes pirms spēles beigām izlīdzināja rezultātu, tomēr viesi negrasījās padoties. Minūti un trīs sekundes pirms spēles beigām jelgavniekiem jau bija mīnus 5, bet īsā laikā izdevās piekļūt viena metiena robežās. 49 sekundes pirms spēles beigām pie mīnus divi – rezultāts uz tablo rādīja 85:87 viesu labā – Andris Justovičs izpildīja divus soda metienus, no kuriem viens bija precīzs. Jelgavniekiem bija visas iespējas spēles galotnē izraut uzvaru, bet A.Justoviča raidītais tālmetiens četras sekundes pirms spēles beigām lidoja garām grozam – spēle noslēdzās ar rezultātu 86:87 Līvānu komandas labā.

Jelgavas komandas rindās 18 punktus guva Armands Seņkāns, 13 – Kalvis Krūmiņš, 12 – A.Justovičs.

«Kārtējo reizi mūs pievīla metienu precizitāte – daudz brīvu metienu aizmetām garām. Nezinu, kā to īsti izskaidrot – nogurums tas nevarētu būt, drīzāk pārāk liela atslābināšanās un pretinieka nenovērtēšana. Es vienmēr esmu teicis, ka visas komandas laukumā dodas cīnīties, un pretinieka nenovērtēšana var slikti beigties, un šoreiz tā notika. Spēles izskaņā mums bija iespēja uzvarēt. Netrāpījām abus soda metienus, bet izcīnījām bumbu, izspēlējām līdz brīvam metienam, bet arī tas diemžēl bija garām,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda BK «Jelgava/LLU» galvenais treneris Gatis Justovičs, sakot paldies līdzjutējiem par atbalstu un atvainojoties par to, ka neizdevās izcīnīt uzvaru.

Nākamā Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas spēle BK «Jelgava/LLU» būs 6. novembrī pulksten 20 Jelgavas sporta hallē pret «RSU».

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti